Viena iš karščiausių naujienų baldų rinkoje šią vasarą – daugiasluoksnės dekoratyvinės plokštės „Polylac“ atsiradimas Lietuvos rinkoje. Ji gaminama pasitelkus analogų neturinčią technologiją. Plokštę sudaro keturi sluoksniai – MDF, aukšto tankio dekoratyvinis popierius, aplinkai draugiška permatoma PET plėvelė bei „Gizir“ kompanijos sukurta specialia technologija išgaunamas apsauginis sluoksnis. Taip pasiekiamas ilgus metus būsto savininką džiuginantis rezultatas – aukščiausios klasės atsparumas braižymuisi, dėmėms ir karščiui.

Naujoji plokštė suteikia gausybę galimybių ne tik būstų savininkams, bet ir interjero dizaineriams bei architektams – „Polylac“ galima naudoti virtuvėje, vonioje, svetainėje, miegamajame, netgi ofise ar viešbučiuose, luboms ar durims. Pažangi technologija leidžia eksperimentuoti ir pasiekti stebėtinai ilgalaikių rezultatų.

„Kurdami „Polylac” mūsų tiekėjai kėlė sau tikslą pagaminti tokį produktą, kuris, jei lygintume jį su kitomis blizgiomis plokštėmis rinkoje, galėtų pasigirti ne tik aukščiausiu blizgumo lygiu, bet ir didžiausiu atsparumu braižymuisi. Taip pat jie siekė sukurti gamtai ir žmogui draugiškesnę dangą, kuri bet kokiomis sąlygomis į aplinką išskiria kuo mažiau cheminių medžiagų. Ir jiems tai pavyko! O dabar mes šį sprendimą galime pasiūlyti jau ir Baltijos šalių vartotojams“, – pabrėžia UAB „Trukmė“ produktų vadybininkė Laura Binish.

Nuolatinis gilinimasis į naujausias interjero bei baldinių medžiagų inovacijas vieną iš didžiausių Lietuvos kompanijų – UAB „Trukmė“, – kurios specializacija – didmeninė ir mažmeninė prekyba medžiagomis, skirtomis baldų gamybai – paskatino ieškoti sprendimo, kuris leistų gerokai praplėsti dizainerių ir architektų galimybes. Įmonė yra oficialus turkų kompanijos „Gizir“ atstovas, turintis išskirtines sąlygas Lietuvos rinkoje prekiauti aplinkai draugiška „Polylac“ plokšte.

Dar viena bendrovės stiprioji pusė – galimybė pasiūlyti rinkai karšto oro besiūlio kantavimo technologiją „airTec“. Didėjant reikalavimams kokybei, norima, kad siūlė tarp kanto ir plokštės būtų kuo mažiau pastebima. Kantuojant „airTec“ būdu yra naudojamas specialus kantas, kurio sudedamosios dalys – „kietasis“ spalvos sluoksnis ir lydomas funkcinis pagrindas.

Funkcinis kanto pagrindas yra išlydomas „airTec“ įrenginyje, įmontuotame kantavimo staklėse, o kantas prispaudžiamas prie plokštės briaunos. Nenaudojami jokie papildomi klijai, todėl siūlė tarp kanto ir plokštės tampa išties nematoma. Be to, vienas iš svarbiausių dalykų – pasirinkus šią technologiją, iš esmės maksimaliai sumažinamas drėgmės patekimas į plokštę. Nesant drėgmės, baldai gali išlaikyti savo pirminę išvaizdą daugybę metų, todėl nereikia rūpintis jų atnaujinimu.

Investicijos į inovatyvias plokščių ir stalviršių pjovimo, briaunų kantavimo technologijas užtikrina įmonės „Trukmė” baldinių ruošinių kokybę ir paklausą ne tik Lietuvos, bet ir užsienio rinkose.

Lygus plokštės „Polylac“ paviršius suteikia gylio pojūtį ir neįkyrų prabangos jausmą, o gausi spalvų gama – 15 medžio dekorų – nuo šviesių iki tamsaus ąžuolo – suteikia galimybę rinktis savęs neapribojant. Kokybės, estetikos ir šiuolaikiškų technologijų sinergija sukuria nišą asmeniniams eksperimentams svarbiausiose erdvėse – ten, kur geras skonis neprasilenkia su inovatyviomis medžiagomis, prasideda nauja baldų era, o namai atgyja naujam gyvenimui be pasenusių taisyklių.

www.trukme.lt, www.etrukme.lt