interjero dizainerė Laura Krivienė

Platus 2di.lt elektroninės parduotuvės asortimentas leidžia lengvai susikurti interjero derinius neišėjus iš namų. Šiuos derinius padiktavo sugrįžtantis pavasaris – aplinką pildanti šviesa, šiluma ir spalvos. Sukurtuose stiliaus koliažuose vyraujančią neutralią, pilkšvų tonų aplinką papildo ryškūs, šiltų atspalvių elementai bei gamtos motyvai. Šie pavyzdžiai iliustruoja kasmetinį gamtos atgimimą – į aplinką sugrįžtančius saulės spindulius ir gyvybę.

interjero dizainerės Augustė Mažeikaitė ir Laura Krivienė iš FORM studio:

„Projektuodamos interjerus ieškome būdų atskleisti projektuojamos erdvės ypatybes ir unikalų kliento estetinį suvokimą. Apipavidalindamos kiekvieną erdvę, siekiame išpildyti kliento lūkesčius ir išsaugoti objekto ypatumus. Remdamosi kliento filosofija, stengiamės jautriai sukurti kokybišką, saugią ir patogią aplinką, turinčią išliekamąją vertę.“

Derinys, darbo kambariui

Erdvėje vyrauja achromatiniai ir pilkintų spalvų elementai, derinti niuanso principu. Monotonišką aplinką pagyvina užčiuopiamos gamtos motyvų užuomazgos. Lūžtančios bangos akimirka, užfiksuota Birutės Stančikaitės litografijoje „Baltijos banga“, primena apie gamtos gyvastį ir suteikia erdvei subtilios dinamikos. Parketlenčių skydai ir dizainerės Matleenos Issakainenos sukurto kilimo „Vallila Taimi“ fragmentai taip pat savaip atkartoja gamtos elementus. Sustingusi banga, vientisai susipynę lapeliai ir uogos simbolizuoja žiemos prislopintą gamtą ir kviečia laukti jos atgimimo.

 1. Tapetai Masureel EAR401, Earth kolekcija
 2. Kilimas Vallila Taimi dark grey, 160x230 cm, KL100373-27VA
 3. Parketlentės Quick-Step, Eclipse alyvuotas ąžuolas, INT3903, Intenso kolekcija
 4. Birutė Stančikaitė, „Baltijos banga”, 2007, litografija, 45x36,5 cm
 5. Knyga, „Trumpa kino istorija. Nuo ištakų iki Antrojo pasaulinio karo“, 2011, Vaizdų kultūros studijos Leidykla

Derinys, prieškambariui

Gamtos motyvai šiame derinyje įgauna abstraktesnę formą. Išnykus tiesioginiams gamtos formų elementams, erdvėje atsiranda juos simbolizuojančių šilto, aktyvaus tono Masureel Wall Designs kolekcijos skaitmeninės spaudos tapetų fragmentų bei gyvybingas Ričardo Zdanavičiaus tapybos darbas „Mėnesiena“. Kontrasto būdu achromatinėje aplinkoje šie elementai išryškėja kaip akcentai. Gyvy- bingumas, įgavęs ryškios spalvos pavidalą, tarsi skverbiasi lauk iš kiekvieno erdvės elemento ir palaipsniui susikoncentruoja į tris taškus – du tapetų fragmentus ir paveikslą.

 1. Tapetai Borastapeter 6306, Sense of silence kolekcija
 2. Tapetai Masureel DGMIT102 Wall designs skaitmeninės spaudos tapetų panelių kolekcija
 3. Kilimas Osta Piazzo 200x290 cm, KL12244910
 4. Vinilinės grindys Quick Step, tamsiai pilkas betonas, AMGP40051, Ambient kolekcija
 5. Ričardas Zdanavičius, „Mėnesiena“, 1993, drobė, aliejus, 117x90 cm

Derinys, svetainei

Susikoncentravusi gyvastis pradeda skleistis ir sužydi – erdvė alsuoja grįžusiu pavasariu. Tai iliustruoja šiame derinyje naudojami šilto tono Masureel Oxygen kolekcijos tapetai su gamtos motyvais. Spalva palaipsniui skleidžiasi ir subtiliai nudažo likusius erdvės elementus šiltais jaukiais tonais. Kambaryje atsiranda šilto atspalvio grindys ir baldai. Švelnaus gyvybingumo ir proporcingumo erdvės koloritui suteikia daugiaspalvis ramių tonų „Osta Origins“ kilimas „Vivid“.

 1. Tapetai Masureel DGOXY105 Oxygen kolekcija
 2. Tapetai Masureel SOC109, Sound of Colour kolekcija
 3. Kilimas Osta Vivid 200x300 cm, KL50601BG100
 4. Vinilinės grindys Quick-Step, Velvet Ąžuolas rudas, BAGP40160, Balance kolekcija

2di.lt e. parduotuvėje vienoje vietoje rasite ypač stiprių, Europoje pripažintų prekių ženklų grindis: parketlentes, laminuotas grindis ir vinilinę dangą, taip pat produktus, skirtus grindims įrengti ir prižiūrėti. Išskirtinės kokybės ir dizaino tapetai, kilimai bei dovanoms skirtos prekės: namų tekstilė, indai bei keramikos dirbiniai, meno kūriniai, knygos perkant nuo 40 Eur visoje Lietuvoje pristatomi nemokamai.

Daugiau informacijos: 2di.lt

Žurnalas Interjeras.lt pataria