Baldai iš natūralaus medžio – gero skonio ir sąnaudų harmonija

Kolekcija „Domino“

Kolekcija „Nida“

Lova su kojugaliu

Lova su stalčiais

Tiems, kurie jau turi savo namus, bet dar nėra nusprendę, kokie baldai juose stovės, labai dažnai kyla klausimas, ką rinktis: baldus iš natūralios medienos ar iš laminuotos plokštės. Nors tikro medžio baldai yra brangesni, tačiau jie neretai laimi lemiamą mūšį, kai žmonės mąsto apie ilgalaikę perspektyvą. Juk išliekamąją vertę turintys baldai naudojami ne vienerius o metus, o vėliau padovanojami vaikams ar anūkams.

Apsisprendus, koks baldų stilius dominuos – modernus ar klasikinis – reikia atsakingai suplanuoti, kiek ir kokių baldų pirkti. Bendrovė „Balseta“, gaminanti baldus tik iš natūralios medienos, specializuojasi miegamojo, svetainės ir vaikų kambario baldų gamyboje. Šiuos baldus rasite BALDŲ NAMUOSE „Skraja“. Specialistai pataria atsižvelgti į keletą veiksnių, renkantis miegamojo baldus. Tarkime, lova su spintelėmis turėtų būti statoma prie sienos, o ne prieš langą, TV spintelė ar komoda arčiau TV jungties, rašomasis stalas – arčiau dieninės šviesos. Masyvūs baldai neturėtų būti išdėstyti prie durų, nes tai trukdo laisvai judėti ir sukuria nepatrauklų vizualinį kambario vaizdą.

Lova – bene svarbiausias miegamojo akcentas. Prie jos gali būti derinama spintelė, konsolė, komoda, patalynės stalčiai, ištraukiami iš šono ar „išvažiuojantys“ iš lovos galo. Vyraujančios baldų spalvos – nuo šviesios natūralios medžio spalvos iki tamsių atspalvių (raudonmedžio, riešuto, sendinto ąžuolo).

Vaikų kambariui specialistai pataria rinktis šiuos baldus: lovą su arba be patalynės stalčių, komodą, rašomąjį stalą, spintą, lentyną pagal poreikį ir galimybes. Geriausia, kai baldai funkcionalūs ir juos lengva perstatyti. Vaikų lovos su kojūgaliu ir šonine sienele patogios dėl to, kad apsaugo nuo šaltų sienų (mūriniuose, blokiniuose daugiaaukščiuose), neleidžia ištepti sienų, o, be to, tai yra gražus lovos akcentas, kurį galima naudoti kaip atlošą, pridėjus daug mažų pagalvėlių. Vis dėlto svarbiausia – saugumas. Lovytės, turinčios apsaugą iš priekio, leidžia tėvams nesibaiminti, kad vaikas iškris.

Svetainės baldai – ne ką mažiau svarbūs. Čia turėtų būti tokie korpusiniai baldai kaip indauja ar vitrina, komoda, spintelė, TV spintelė, lentyna, esant poreikiui, ir kavos staliukas. Šie baldai įprastai statomi prie sienos. Kolekcija „Domino“ iš 7 atskirų „kubų“ yra labai funkcionali – po kurio laiko juos perstumdžius, sukeitus ar pastačius naujoje erdvėje, gaunamas naujas kambario vaizdas. Kai pasitelkiama pakankamai kūrybos, viskas tampa paprasta, tereikia suprasti, kad baldai perkami ne vienai dienai ir taupyti čia neverta: juk dažnai juos keičiant tikrai bus išleista daugiau.

www.naturbaldai.lt, www.baldunamai.lt


Vaikiška
 lova su apsauga Vaikų
 kambario baldai

Vaikų
 kambario baldai