Kiekvienas mes esame vis kitoks, todėl ir mūsų namai atrodo skirtingai, baldai, kuriuos renkamės, taip pat yra skirtingi. Tuo ir žavus pasaulis... Ir kaip gera, kai visai čia pat, Lietuvoje, kuriami ir gaminami išskirtiniai baldai, kurie nustebins net ir visko mačiusius jūsų svečius, papuoš interjerą, padės sukurti ypatingą, elegantišką ir tikrai unikalią atmosferą. Tai Šiauliuose veikiančios įmonės „Desforma“ modeliuojami ir gaminami modernaus dizaino baldai.

Šių baldų gamybos technologija, pradėta taikyti dar 2004 metais, leidžia kurti ir gaminti nestandartinių formų minkštus baldus, išsiskiriančius modernia išvaizda, jaukiomis dizaino formomis, aukšta kokybe bei komfortu. Baldų rėmas gaminamas iš klijuotos faneros detalių, aptrauktų kokybiškiausio porolono bei latekso sluoksniu. Pagaminti baldai aptraukiami natūralia oda arba kita klieto pasirinkta medžiaga. Šie baldai puikiai atrodys ir papuoš tiek privatų, tiek visuomeninės paskirties interjerą.


Gaminant šiuos baldus, naudojama daug rankų darbo, todėl kiekvienas baldas yra unikalus, tarsi meno kūrinys. Visus šiuos nestandartinius baldus įmonei kuria projektuotojas ir dizaineris Kęstutis Špokas. Baldai gaminami Lietuvoje, tačiau tai nėra serijinė gamyba, dalis darbo atliekama rankomis, todėl šių baldų gamybos procesas nėra trumpas. Tai byloja apie itin aukštą baldų kokybę ir neabejotiną vertę. Įsigiję tokius baldus, susikursite modernų, naujovišką interjerą. Be to, šie baldai nereikalauja jokios ypatingos priežiūros. Taigi jie suteiks vien malonumą jūsų akiai ir sielai.

Daugiau info www.desforma.lt

Daugiau susijusių straipsnių: