BeoCom 5 – elegantiškas, visapusiškas ir lengvai naudojamas

"Bang

"Bang

Naujasis BeoCom 5 – tai belaidis telefonas, fiksuojantis kiekvieną Jūsų pokalbio niuansą. Telefono garsiakalbis sukurtas remiantis ta pačia garso technologija, kuri naudojama kuriant  „Bang & Olufsen“ garso kolonėles.

Elegantiškas BeoCom 5 turi integruotą 400 numerių telefonų knygą ir galimybę pritaikyti ekraną kiekvienam Jūsų šeimos nariui individualiai. Pasirinkimo laisvė yra pagrindinis BeoCom 5 apibūdinimas (galima rinktis vieną iš devynių skirtingų spalvų ekrane ir aštuonių skirtingų skambėjimo melodijų, o laisvų rankų funkcija yra praktiška ir maloni ir kol kas gana unikali belaidžiam telefonui).

BeoCom 5  turi galimybę jungtis į dvi atskiras telefono linijas, kad būtų galima derinti įprastą fiksuoto ryšio ir IP telefoniją arba naudoti vieną liniją privatiems pokalbiams, o kitą darbui, jei dirbate namie. Apvalų, tvirto aliuminio BeoCom 5 garsiakalbį lengva pernešti į bet kurią vietą namuose. Kuriant šį produktą, daug dėmesio buvo skiriama natūraliam kalbos skambesio atkūrimui, kad būtų lengva atskirti, kas kalba ir įsivaizduoti, jog esate šalia, net būdami toli nuo giminių, verslo partnerių ir be vargo atskirti balsus, jei vienu metu bendrauja keli žmonės. 

Labai kompaktiško dizaino BeoCom 5 telefonas  tikrai nudžiugins vertinančius puikią garso kokybę. Akustiniai parametrai, kuomet naudojamasi telefonu, turi būti optimizuoti klausymuisi, o jei naudojama laisvų rankų įranga – kalbai. Kai kurių telefonų gamintojų, naudojančių laisvų rankų įrangą vartotojai kalbėti turi viena kryptimi. Tai reiškia, kad kalbant vienam asmeniui, nepasukus mikrofono, kiti negali kalbėti. BeoCom 5 kūrėjai nusprendė eiti vadinamo „full-duplex“ sprendimo keliu, kuris suteiks malonesnių ir natūralesnių įspūdžių. Tai - iššūkis, nes reikia prisitaikyti prie daugelio aplinkos garso parametrų ir panaikinti nereikalingus ir nemalonius triukšmus. „Bang & Olufsen“ kruopščiai atrinko vadinamąsias „negyvas“ medžiagas, kurios pačios savyje neturi rezonanso. O norint atskirti telefono ragelius sistemoje, ekrano teksto ir grafikos elementų spalvą galima pasirinkti iš 9 skirtingų spalvų: raudonos, geltonos, žalios, turkio, mėlynos, violetinės, oranžinės, šviesiai mėlynos ir baltos. Atskirų spalvų temos pasirodo, kai telefonas yra įjungtas, suteikdamos kiekvienam telefonui aiškią vaizdinę išraišką ir neįkyriu būdu papildydamos originalų dizainą. Laukimo būklėje ekranas bus juodos spalvos, išreikšdamas eleganciją ir paslaptį. Kai telefonas padėtas į įkroviklį, tik blankus laikrodis rodo pasirinktą spalvą. Tokiu būdu kiekvienas šeimos narys gali turėti savo „asmeninį telefoną“.

Dar vienas BeoCom 5 požymis - 8 skirtingos melodijos, kurios buvo specialiai sukurtos maloniems naudotojų įspūdžiams.

Dviejų telefono linijų nauda

Su BeoCom 5 Jūs galite turėti dvi atskiras telefono linijas toje pačioje sistemoje. Nesvarbu, ar norite atskirti privačius ir darbo pokalbius, ar galimybę priimti du skambučius vienu metu, BeoCom 5 prisitaiko prie šiuolaikinio gyvenimo būdo.

Šis telefonas yra skirtas naudoti su savo baze - BeoLine 2. Bazė turi  integruotą 400 numerių telefonų knygą ir suteikia  galimybę turėti iki aštuonių telefono ragelių vienoje sistemoje. BeoLine 2 dėka galima valdyti du išorės skambučius ir vidaus skambutį vienu metu. Įsivaizduokite situaciją, kai tėvas ir sūnus yra okupavę išorines linijas, o mama iš virtuvės nori pasinaudoti telefonu, kad paskambintų dukrai į rūsyje esantį žaidimų kambarį ir pakviestų vakarienės. Tai lengva padaryti su BeoCom 5. Galite tai vadinti absoliučiu lankstumu. Papildoma nauda -  vidaus skambučiai nemokami.

BeoCom 5 taip pat palaiko interneto telefoniją ar VoIP. Jei Jūsų interneto paslaugų teikėjas  siūlo ir telefoninio ryšio paslaugą, galite prijungti BeoLine 2 bazę prie VoIP dėžutės. Tai suteiks galimybę gauti skambučius per internetą viena linija ir vis dar turėti fiksuotą antrą liniją atsargai, jei kartais dingtų interneto ryšys.

BeoCom 5 gali būti naudojamas kaip dviejų linijų telefonas tik prijungus BeoLine 2 bazę. Šį telefoną galima naudoti su ankstesniu BeoLine bazės modeliu, tuo atveju jis veiks kaip vienos linijos  telefonas.

Daugiau informacijos: www.beola.lt; www.bang-olufsen.com