Birželio 3-9 d. Lietuvos dizaino savaitė’24 kvies į renginius net septyniuose miestuose. Prie Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Alytaus, Telšių ir Anykščių šiemet į programą įsitraukė ir Panevėžio miesto dizaino bendruomenė.

Tarp naujųjų festivalio dalyvių – keletas įdomybių. „Glasremis“ stiklo meno studija, vadovaujama menininko Remigijaus Kriuko, kvies į kūrybines dirbtuves bei ekskursijas. Naujasis Stasio Eidrigevičiaus menų centras atvers duris į šiuolaikinio meno dimensiją. O tarptautiniu mastu pripažintas šefas Evaldas Žaliukas panevėžiečius ir miesto svečius kvies susipažinti su gastronominėmis idėjomis „Maisto misterijoje“.

Daugybė įvairiausių renginių suburs dizaino mylėtojus kurti, atrasti ir pažinti naujausias tendencijas. 8 įmonės kvies į „Dizaino dialogus“ JUNG salone Vilniuje. Įmonės Vesida salone Spintų pasaulis Domus galerijoje įvyks interjero dizaineriams skirtas renginys „Spintų ir drabužinių tendencijos bei kambarių pertvarų sprendimai“. Šalia rotušės įsikūrusi „Jūratė“, Didžioji g. 20/1 supažindins su unikalia, interjeruose pritaikoma, audimo manufaktūra – odos ir lino deriniu. Vyks ekskursijos Švedijos ambasadoje, kurių tarpe švedai pristatys naująją virtualią švediško dizaino parodą. Kaune, Muitinės g. 9 įsikūręs viešbutis BōHEME HOUSE sudomins dizaino ir gastronomijos deriniu, o interjero namai Holas kvies į kelionę per interjero spalvų spektrą.

Kviečiame dalyvauti ir registruotis! Registracija į festivalį www.dizainosavaite.lt vyksta iki gegužės 1 d.

Šių metų reklaminė festivalio kampanija skambės garsiau nei iki šiol, todėl kviečiame ne tik dalyvauti, bet ir domėtis rėmimo galimybėmis, suteikiančiomis sunkiai pasiekiamą eterį pagrindinio informacinio partnerio kanale – LRT TV.