Nuotraukų autorius Vaidotas Darulis

Bendradarbystės erdvė turi įkvėpti darbui ir skatinti kūrybinių minčių tėkmę. Remdamasis šiuo požiūriu architektas Jonas Lideikis suprojektavo „Work’inn“ erdvę. Architektui atmosfera yra pagrindinis darbo vietos vertinimo kriterijus, todėl siekta sukurti jaukią ir pozityviai nuteikiančią aplinką.

„Work’inn“ erdvė suprojektuota taip, kad joje būtų kuo daugiau įvairialypių perspektyvų akims pailsinti, o darbo vietas pasiektų natūrali šviesa. Pasirinktos spalvos nekonkuruoja su miško, matomo už lango, žaluma, todėl sukurta rami aplinka. Čia privatumą kuriančios ažūrinės lentynos ne tik tarnauja pagal paskirtį, bet ir zonuoja patalpas. Augalų akcentai šachmatų tvarka išdėlioti lentynose yra tiek vizualinis – kompozicinis akcentas, tiek aliuzija į šioje vietoje dirbančių ir ateityje dirbsiančių specialistų „augančias“ inovatyvias idėjas, mąstymą bei sprendimų ieškojimą.

„Work’inn“ erdvėje yra 20 darbo vietų. Atskirose zonose įrengti susitikimų kambariai, jauki virtuvė bei poilsio kambarys. „Work’inn“ erdvėje reguliariai vyksta renginiai, kuriuose įvairių sričių specialistai skaito pranešimus verslininkams ir laisvai samdomiems darbuotojams aktualiomis temomis. Bendradarbystės erdvė veikia Mokslo ir technologijų parke, įsikūrusiame unikalioje Lietuvos vietoje – Saulėtekio slėnyje, kur veikia stipriausios Lietuvos aukštojo mokslo įstaigos – Vilniaus universitetas ir Vilniaus Gedimino technikos universitetas, moderniausi tyrimų centrai, du verslo inkubatoriai bei naujoviškos įmonės.

Parko bendruomenę sudaro daugiau nei 50 įmonių, kuriose darbuojasi daugiau nei 450 žmonių. Parko, o kartu ir bendradarbystės erdvės nariai, gali naudotis jaukiomis atskirose zonose įrengtomis virtuvėmis, kurių yra net aštuonios. Taip pat bendruomenės poreikiams yra įrengti du posėdžių kambariai su reikiama multimedijos įranga. Workiniečiai gali atsipūsti ir smagiai leisti laiką poilsio patalpoje: žaisti stalo tenisą, stalo futbolą ar biliardą. Be kas mėnesį rengiamų verslo pusryčių verslo plėtrai skatinti, periodiškai organizuojami susipažinimų – vizitinių kortelių mainų renginiai Saulėtekio slėnio mokslo ir technologijų parko bendruomenei.

Techninė ir papildoma informacija:

Plotas: 107,65 m²
Darbo vietų skaičius: 20
Adresas: Saulėtekio al. 15, Vilnius
Susitikimų kambarių skaičius: 2
Automobilių stovėjimo aikštelė: yra
Dviračių laikymo vieta: yra
Nemokama kava: yra
Virtuvė: yra
Laisvalaikio ir žaidimų kambarys: yra
Darbo laikas: darbo dienomis 6:00–23:00 val.
savaitgaliais 09:00–22:00 val.
administracija dirba darbo dienomis 9-16 val.
Interneto svetainė: www.ssmtp.lt/workinn/
Mėnesio narystės kaina: 84,90 eurų per mėn.

Žurnalas „Centras“