Pastarųjų metų biuro baldų rinkos tendencijos džiugina ne tik gamintojus, bet ir klientus, mat pagreitį įgavusi elektroninė prekyba biuro baldais atveria naujų galimybių ir padeda sutaupyti laiko. Remiantis naujausiais rinkos tyrimų bendrovės „Euromonitor International“ duomenimis, gerokai padidėjo internete parduodamų baldų rinkos vertė. Jei lygintume su praėjusiais metais, tai pastebėtume, kad tai sudaro net 25 proc.

Per pastaruosius penkerius metus pasikeitė ir baldų pirkimo įpročiai: vartotojai tampa vis imlesni pažangioms technologijoms, taigi informacijos apie norimus įsigyti baldus ieško būtent internete, o radę tinkamą variantą, neretai nusprendžia įsigyti taip pat elektroniniu būdu.

Internetinės biuro baldų parduotuvės e-narbutas.lt, veikiančios jau kelerius metus, atstovai pastebi, kad šiuolaikiniai pirkėjai internetu užsisako tokius baldus, kurie reikalingi patogiai darbo vietai ofise sukurti: stalai su spintelėmis, ergonomiškos kėdės, akustinės pertvaros, izoliuojančios garsą, o taip pat itin klientų pamėgti ir reguliuojamo aukščio stalai. Šiandien klientai įsigyja ne tik klasikinius, laiko patikrintus baldus, bet nevengia ir kur kas drąsiau eksperimentuoti – populiarūs ir tokie baldai, kurių dizaino sprendimai nematyti, inovatyvūs. Žmonės tampa vis drąsesni savarankiškai rinkdamiesi įvairias baldų komplektacijas, dangas, gobelenus bei ryškesnį jų koloritą.

Prekių asortimentas elektroninėje erdvėje tampa vis platesnis, todėl tai leidžia kryptingai patenkinti net ir išrankiausių klientų poreikius: darbo stalai, kėdės, spintos, posėdžių stalai, kavos staliukai, priimamojo baldai, konferencijų kėdės, minkštasuoliai, biuro aksesuarai – viskas pagal naujausius baldų kūrėjų standartus. „Pastebėjome tendenciją, kad klientai nebesibaimina užsakyti baldų internetu net ir vadovo darbo kabinetui. Šios erdvės baldai dažniausiai užsakomi su natūraliomis dangomis. Tokie baldai atrodo prabangiai, yra didesnių išmatavimų. Prie jų itin solidžiai dera natūralaus medžio lentynos, komodos“, – apžvelgia e-narbutas.lt biuro baldų ekspertai.

Viena iš šių metų e-narbutas.lt naujovių – kėdžių šeima AURA. Tai – ypatingas komforto ir dizaino derinys, tinkantis moderniems šiuolaikiškiems biurams. Darbuotojų, vadovų ir lankytojų kėdės itin funkcionalios. Darbo kėdžių nugaros atlošas yra reguliuojamas į aukštį, anatomiškai suformuota plati ir gili sėdynė su suapvalinta sėdimosios dalies briauna užtikrina optimalų komfortą. Atlošo svyrio standumas reguliuojamas pagal žmogaus kūno svorį, taip pat vienu mygtuko paspaudimu galima pakeisti sėdynės gylį.

Akį traukia ir naujieji minkštasuoliai PIXEL, taip pat nenusileidžiantys savo išvaizda ir subtilumu, – tikra šiuolaikinio minimalizmo bei šeštojo dešimtmečio stiliaus interpretacija. Viešosioms erdvėms skirtas baldas gali būti pritaikytas poilsio, laukimo ar konferencijų erdvėse.

Jau šį rudenį e-narbutas.lt vėl pateiks ypatingų naujienų – visai netrukus bus pristatomi nauji originalūs produktai bei baldų sistemos.

O tiems, kurie vertina pasaulinio garso prekės ženklus, elektroninėje parduotuvėje siūlomi gamintojų „Knoll“ ir „Sitland“ gaminiai, patenkinantys net ir išrankiausio šiuolaikinio vartotojo poreikius.

Parengė Žydrė Dargužytė

#Biuras #Interjeras

2014-09-16