Brabantia – sukurta gyvenimui!

 

Dar 1919 metais Brabanto provincijoje, Olandijoje, užgimusios kuklaus šeimos verslo šaknys šiandien išaugo į pasaulinį interjero dizaino prekės ženklą, garsėjantį stilingu jų gaminamų virtuvės ir namų apyvokos reikmenų dizainu. Šiuo metu už „Brabantia“ šeimos verslo vairo stovi jau ketvirtoji karta, o jų kuriamas dizainas jau laimėjo vietą milijonų namuose ir širdyse visame pasaulyje!

 


Mėgaukitės tuo, ką darote, mėgaukitės skalbinių džiovinimu

„Brabantia“ savo sumaniai sukurtais gaminiais siekia pagerinti kiekvieno vartotojo gyvenimo kokybę užtikrindama, kad nesvarbu, ką jie veiktų namuose, jiems vis labiau patiktų tai daryti. Siekia sukurti produktus, kurie kasdienius darbus paverstų malonumu ir kuriais vartotojai galėtų mėgautis kiekvieną dieną. „Brabantia“  – „sukurta gyvenimui“. 

„Muresta“ rekomenduoja išmaniai sukurtą sukamąją „Brabantia“ lauko džiovyklą „Lift-O-Matic“. Ja naudojantis nejausite jokios apkrovos pečių srityje, o skalbinius pakabinsite be pernelyg didelių pastangų. Džiaunant skalbinius galėsite nustatyti džiovyklą į idealų, jums patogiausią, darbinį aukštį (nuo 129 iki 187 cm) ir esant poreikiui – tiesiog pasukti. 

Džiovinant skalbinius natūraliai, jie įgauna gaivų ir malonų kvapą, kuris, kaip ir saulės spinduliai, visiškai nieko nekainuoja! Pakabinti skalbinius džiovinti, o ne įjungti džiovyklę yra nedidelis veiksmas, kuris daro didelę įtaką pasauliui. Be to, džiovinimas natūraliai yra malonus ne tik aplinkai, bet ir jūsų drabužiams bei piniginei!

„Muresta“ ne mažiau rūpinasi savo klientų patogumu ir komfortu, todėl taip pat kviečia įsigyti šias aukštos kokybės lauko skalbinių džiovyklas ir kitus „Brabantia“ gaminius savo internetinėje parduotuvėje www.muresta.lt arba fizinėje parduotuvėje Vilniuje, Ukmergės g. 285. 

WeForest ir Brabantia – klimatui ir žmonėms naudinga draugystė

„WeForest“ yra tarptautinė pelno nesiekianti organizacija, skirta tvariam miško atkūrimui. Jie visame pasaulyje atogrąžų šalyse sodina biologiškai įvairius miškus, kurie padeda atvėsinti klimatą ir sukurti darbo vietas. Medžiai palaiko derlingą dirvą, suteikia darbo vietų bei netrukus pamaitins žmones, nes „WeForest“ taip pat sodina vaismedžius ir medžius medienai. Tai yra žalios spalvos galia!

Įsigydami šias lauko džiovyklas, kiekvienas prisidedate prie šiek tiek ekologiškesnio pasaulio. „Brabantia“ yra oficialus „WeForest“ partneris, drauge padedantis vykdyti šios organizacijos misiją – atkurti miškus klimatui, žmonėms ir planetai, kad būtų išvengta dykumėjimo. Kartu su „WeForest“ jau pasodinusi daugiau nei 1,5 milijono medžių! 

„Brabantia“: „Mes mylime savo planetą taip pat, kaip ir jūs, ir norime ją palikti gražesnę kitoms kartoms. Savo džiovyklomis mes palaikome „WeForest“, siekiančius įgyvendinti misiją – atkurti miškus, kad klimatas ir planeta būtų geresni.

Prisidėdami prie „WeForest“, Afrikos nualintose žemėse nuo 2015 m. kartu jau pasodinome 2 286 431 medžių.

Pasodinkime jų dar daugiau!“

 


Artimiausias tikslas – 100 % žiedinis dizainas 

Greta „WeForest“ rėmimo, „Brabantia“ žingsnis po žingsnio juda link 100 % žiedinio dizaino – tikslo, kurį bendrovė planuoja įgyvendinti iki 2035 metų.

Šis ekologiškas tikslas iš tikrųjų yra padalintas į dar šešis tikslus, atitinkančius Cradle to Cradle Certified™ kriterijus: 

  • 100% sveikatai palankių medžiagų. Šiuo metu tokių medžiagų kiekis siekia jau 98%!
  • 100% perdirbtų gamybos atliekų. Šiuo metu apie 93% mūsų atliekų yra perdirbamos! 
  • 100% atsinaujinančios energijos naudojimas. Tam siekia naudoti daugiau saulės baterijų ir pasirinkti atsinaujinančios energijos tiekėjus!
  • 100 % švarios nuotekos. Šiuo metu švaraus vandens lygis jau yra 99%!
  • 100 % perdirbtos / biologinės medžiagos. Daugelis gaminių plastikinių dalių jau yra pagamintos iš perdirbtų medžiagų! 
  • 100% perdirbami produktai. Perdirbamų produktų jau 98 proc., iš kurių 50 proc. galima panaudoti naujiems aukštos kokybės produktams gaminti!

Vadinkite tai tikslu, misija ar net prievole – tai rūpinimasis kitais ir aplinka, rūpinimasis mus puoselėjančia žeme, oru, kuriuo kvėpuojame ir švariu vandeniu. 

 

 


 „Cradle-to-Cradle“ sertifikatas 

„Brabantia“ tikslas – kad 100% produktų, kuriuos gamina patys, būtų sertifikuoti „Cradle to Cradle“ bronzos lygiu. Šiuo metu jau daugiau nei 1000 „Brabantia“ produktų turi šį sertifikatą ir tai sudaro 90% visų jų pačių gaminamų produktų! 

Sertifikatai peržiūrimi kas dvejus metus. Todėl norint išlaikyti C2C sertifikatą, kompanija nuolat tobulina savo produktus pagal aukščiau išvardintus kriterijus.

Viskas, ko „Brabantia“ visada siekia – kurti produktus, kurių grožis atitiktų tvarumą. Ir dabar tai yra svarbiau nei bet kada. Kodėl? Nes, kaip teigia kompanijos atstovai, – „Nebėra pasirinkimo tarp pelno ar planetos ir einame į laikotarpį, kai visi turime galimybę ką nors pakeisti“. 

„Muresta“ taip pat kviečia prisidėti prie šių pokyčių, įsigyjant „Cradle to Cradle“ sertifikatą turinčias Brabantia Hangon skalbinių džiovyklas savo namams! Dėl platesnės informacijos visuomet galite kreiptis mūsų nurodytais kontaktais.

 

Daugiau nuotraukų: 

   

 

 

Daugiau informacijos:

Facebook: muresta.lt

Instagram: muresta.lt

YouTube: muresta.lt