Būsto mugė 2016 jau Kaune!

 

Kauno Būsto mugėje gegužės 28 d., per vieną šeštadienį galėsite susipažinti su naujausiais Kauno NT projektais, išsirinkti geriausią banko pasiūlymą paskolai, nemokamai sužinoti savo kredito istoriją, pasikonsultuoti su interjero dizaineriais ir išklausyti paskaitas, kurios padės padaryti teisingesnius ir taupesnius pasirinkimus.

Šiemet paruošėme dar ilgesnį paskaitų sąrašą kaip išsirinkti būstą, susigaudyti sudėtinguose sertifikatuose ir ką tai reiškia jūsų piniginei, kaip uždirbti iš būsto nuomos, išsirinkti patraukliausią banko pasiūlymą, kokia yra būsto pirkimo procedūra žingsnis po žingsnio, kaip gera kredito istorija gali sutaupyti jums sumą, lygią naujam automobiliui ir kitos naudingos temos.

Verta įsidėmėti:

  • „Būsto mugė“ – puiki proga per vieną dieną susitikti su vystytojais, išgirsti paskaitas, kaip išsirinkti tinkamiausią būstą ir paskolą jam įsigyti.
  • Įėjimas nemokamas, bet, kad nepasibaigtų kėdės, kaip buvo Vilniuje, kviečiame registruotis čia >>
  • Užsiregistravusieji galės prigriebti ir Sumanaus pirkėjo atmintinę, kuri tarnaus kaip žingsnis-po-žingsnio vadovas renkantis ir perkant būstą.
  • Iki gegužės mėn. 26 d. registruokitės konsultacijai pas profesionalius architektus / interjero dizainerius kurie konsultuos interjero įrenginio klausimais, kur sualuksite ypatingų pasiūlymų iš konsultacijų partnerio Namų idėjų centro NIC. Registruotis kviečiame telefonu  (8-5) 262 03 50 darbo valandomis.

 

PASKAITŲ PROGRAMA>>

Akimirkos iš praėjusios Būsto mugės >>