Architektė Miglė Šalnaitė, „ArchDesign“

Projektuodama interjerą, visų pirma galvoju, koks žmogus ten gyvens. Man svarbu pajusti kliento charakterį, savitumą, suprasti, kuo jis gyvena, kuo ypatingas. Tada galiu geriau parinkti interjero sprendimus. Siekiu, kad kuriama aplinka būtų geriausia konkrečiai asmenybei.

„2di.lt“ elektroninė parduotuvė įdomi tuo, kad siūlo ne tik apdailos medžiagas, bet ir meno kūrinius. Renkantis jos prekes kilo mintis, kad paveikslai gali būti puiki inspiracija kuriant interjero charakterį.

SVETAINĖ

Kontrastai. Dialogas. Keitimasis

Svetainei parinkau E. Suchockytės paveikslą „Laiminga moteris“. Jo emocinis įspūdis ir kontrastingi spalviniai deriniai intriguoja, o atviras žvilgsnis tarsi kviečia komunikuoti.

Derinys SVETAINEI

Svetainė – vieta, kur daugiausia bendraujama. Tai dialogas, keitimasis informacija, emocijomis, tai ir pritarimas, ir priešingos nuomonės, ir kompromisų ieškojimas. Interjerui tiktų šiltų tonų pagrindas su priešingų spektro spalvų (šiuo atveju – mėtinės ir terakotos) deriniu, atsirandančiu tapetuose, kilimuose, paryškinamu kontrastingose detalėse. Naudojamas švelniai balinto medžio imitacijos laminatas iš drėgmei atsparios „Quick-Step“ Impressive grindų kolekcijos, kelios sienos dekoruojamos „Masureel“ gamintojo Wild kolekcijos lengvai faktūriškais neaustinio pluošto tapetais, tamsesni ir ryškesni akcentai gali suspindėti balduose ir aksesuaruose.

  • Edita Suchockytė / „Laiminga moteris“ / 2014 / drobė, aliejus
  • Tapetai WIL304 Wild, Masureel
  • Tapetai WIL407 Wild, Masureel
  • Tapetai WIL406 Wild, Masureel
  • Tapetai WIL304 Wild, Masureel
  • Tapetai OMB901 Ombra, Masureel
  • Laminuotos grindys Quick-Step, Ąžuolas Švelniai Smėlinis, IM1854, 32 klasė, Impressive HydroSeal kolekcija
  • Kilimas Osta Piazzo 160x230 cm, KL12209506

MIEGAMASIS

Tyla. Ramybė. Saugumas

Miegamajam parinkau nespalvotą A. Baltėno fotografiją su veidrodiniu vandens vaizdu, tarsi žinutę, kad net spalvos netrukdys poilsiui.

Derinys MIEGAMAJAM

Miegamasis asocijuojasi su poilsiu, ramybe, intymumu, atsinaujinimu. Tai vieta, kur niekas neblaško, netrukdo, kur norisi grįžti į save. Todėl nėra net spalvų, vien prislopinti monochrominiai atspalviai, gaubiantys tyla, švelnumu ir paslaptimi. Kur blausi šviesa tarytum sugeria dienos įspūdžius, o juoda spalva – lyg pažadas, jog viskas prasidės iš naujo.

Jaukumo įspūdį sukuria malonūs liesti paviršiai – šukuoto medžio imitacijos grindys, minkštas įmonės „Narma“ flexiVerour kilimas, įvairaus audimo lino patalynė ir kita minkšta tekstilė.


VAIKO KAMBARYS

Džiaugsmas. Nuostaba. Nerūpestingumas

Kas gali geriau atspindėti vaikystės stebuklus ir pasakas negu spalvingi, žaismingi, dekoratyvūs ir simboliniai B. Žilytės paveikslai?

Derinys VAIKŲ kambariui

Vaikų kambaryje norisi sukurti linksmą, žaismingą, pasakišką nuotaiką. Čia, visiškai saugioje aplinkoje, jis galės pasinerti į savo fantazijų pasaulį, kurti, žaisti, pažinti.

Kambarys turi būti šviesus, erdvus, neperkrautas. Tinka visi saulėti atspalviai. Grindims parinktos natūralaus ąžuolo spalvos laminuotos grindys, sienos išklijuotos lengvai valomais „Masureel“ gamintojo tapetais. Ramių žemės tonų tamsesnis Osta kilimas tarnauja kaip ant grindų žaidžiamų žaidimų zonos riba.

Daugiau informacijos: 2di.lt