Interjeras: Laura Krivienė
Nuotraukos Leono Garbačausko

Apartamentai yra įsikūrę Vilniaus senamiesčio širdyje – Užupyje. Atsižvelgiant į urbanistinį kontekstą buvo kuriamas nuosaikingas interjeras, apsistojant ties klasikiniais elementais turinčiais sąsajų su senamiesčiu ir japandi stilistikos diktuojamu medžiagų ir formų netobulumu ir grubumu norint įnešti pajūrio atostogų nuotaiką per tekstūras,kad buto šeimininkai sugrįže namo jaustųsi lyg atvykę atostogų. Dėl to saikingai interjero karkase paliekami klasikiniai elementai tokie kaip:  lubiniai apvadai, shevron eglutės rašto parketlentės, bronzos metalo detalės, klasikinės formos grindjuostės bei filinguotos aukštintos durys derinamos su išraiškingu medienos raštu, natūraliu ratanu, tekstūriniais lino audiniais, mikrocemento tekstūra ir sendintomis plytelėmis.

Kadangi buto planinė stuktūra yra stačiamapio formos, kurioje susiformavo ilgas L formos koridorius, norint koridoriaus gale išlaikyti maksimaliai šviesos spintos fasadai kaip ir sienos nudažomos balta spalva ir numatomas koridoriaus gale didelis apvalus veidrodis, kuris atspindi šviesą pro pravertas darbo kambario duris. Koridoriuje sienos skydai ir spintos durys yra tokio  paties filingavimo ir medžiagiškumo – dažytos ąžuolo faneruotės, tad koridroriuje susiniveliuoja tiek spintos gabaritas, tiek durys į pagalbinę patalpą. 

Buto interjerui pasirinktas saikingas žemės spalvų koloritas. Sienos ir lubos švarios baltos spalvos, jokių dekorų, tam kad ateityje ant sienų būtų kabinami meno kūriniai, kurie galėtų kisti ir papildytų interjerą spalvynu ir nuotaika. Grindys išklotos tamsiai rudos dūmintos spalvos išraiškingo rašto šukuotos parketlentės prie kurių buvo derinami pagrindinių erdvių korpusinių baldų mediena – virtuvės, svetainės ir darbo kambario. Virtuvės stalviršis smėliuko rašto kvarcinis akmuo, kuris kuria iliuziją apie Nidos smėlio kopas. Audiniai neutralios šviesiai smėlinės spalvos, tačiau su išraiškinga tekstūra. Miegamajame ir vonios kambaryje panaudotos akcentinės spalvos- miegamojo lovos audiniui garstyčių spalvą puikiai derančia prie tamsios medienos parketlenčių, o vonioje sendintos vandens mėlynumo plyteles derinamos su tolygia mikrocemento sienų dangos tekstūra.

Nuotraukų galerija:

412