„Marmo Arc“ siūlo moderniausius meniškus dirbinius iš kvarco, granito, marmuro ar onikso. Taip pat ši įmonė gamina išskirtinius, nestandartinio dydžio akmens masės gaminius pagal individualius užsakymus. „Marmo Arc“ siūlo originalius sprendimus, pritaikant natūralaus akmens dirbinius bei akcentus įvairios paskirties ar stiliaus interjerui ir eksterjerui. Pasitelkus naujausią akmens apdirbimo įrangą, įveikiami net patys sudėtingiausi projektai. Pagal graikiškus, romėniškus ar kitų raižinių stilius įmonė gamina fontanus, suoliukus, laiptus, skulptūras, kurios puošia tiek viešąsias erdves, tiek privačius namus. Apdirbant akmenį ir pritaikant jį konkrečiam objektui, atsižvelgiama į akmens savybes, jo panaudojimą unikaliems sprendimams įgyvendinti.

Interjero autorė Rūta Vaškelytė-Zaveckė iš Estilo Interiors, SKARA BRAETM Luxury Series


„Marmo Arc“ įmonėje dirba tik patyrę savo srities specialistai, turintys išsamių žinių apie akmens apdirbimą. Siekdama užtikrinti aukščiausius standartus, „Marmo Arc“ atlieka gaminių matavimo darbus, rūpinasi produkto montavimu ir pristatymu visoje Lietuvoje!

Dėl šių priežasčių „Marmo Arc“ yra vienintelė pirmaujančio Amerikos kvarco produkcijos gamintojo „CambriaⓇ“ platintoja Baltijos šalyse. Naudodama gryną, natūralų kvarcą, vieną iš kiečiausių mineralų Žemėje, „Cambria“ meistriškai sukuria pačios aukščiausios kokybės gaminius. Bendrovės „Cambria“ gaminiai yra 100% atsparūs drėgmei, įbrėžimams ir dėmėms, jų visiškai nereikia prižiūrėti, sandarinti, šlifuoti ar atnaujinti – jokių rūpesčių visam gyvenimui.

2000-aisiais įsteigta „Cambria“ šiuo metu valdo 32 įmones visoje JAV, įskaitant gamybos ir paskirstymo centrus, pavyzdžių parodų galerijas ir moderniausią, vieno milijono kvadratinių pėdų gamybos bazę. Griežtą kokybės kontrolę vykdanti, tvirtą lojalumą dizaino naujovėms demonstruojanti ir patyrusius, entuziastingus darbuotojus pasitelkianti „Cambria“ tapo pramonės lydere sparčiai augančioje kvarco rinkoje.

Kurdama gaminių dizainą, bendrovė „Cambria“ neina į kompromisus. Ji savo produktuose sujungia gamtos grožį, amerikietišką meistriškumą ir išskirtinį aptarnavimą, kad sukurtos kvapą gniaužiančios erdvės dovanotų klientams išskirtinę patirtį. „Cambria“ siūlo plačią madingų ir įmantraus dizaino paletę, kurios spalvos ir tonai svyruoja nuo tradicinių iki šiuolaikinių, nuo drąsių iki eklektiškų. „Cambria“ iškart suteikia išskirtinumą bet kuriai erdvei.

Visus siūlomų modelių variantus galima rinktis arba ypač blizgiu, arba „Cambria Matte™“ paviršiumi – tai atveria platesnes dizaino galimybes. Ypač blizgus paviršius spindi ir švyti – akimirksniu tampa bet kurios patalpos centru. O naujoviškas glotniai šilkinis, vos blizgus „Cambria Matte ™“ paviršius papildo erdvę įmantria tekstūra ir sukuria švelnų natūralų estetinį vaizdą.

GOLDEN DRAGONTM Luxury Series

Dėl nesenstančio grožio mėgstama marmuras nėra geriausias pasirinkimas dideliems paviršiams, pvz., stalviršiams ar vonios kambario plokštumoms, nes jis neatsparus drėgmei. Marmuras jautrus dėmėms ir įbrėžimams, taip pat gali sukurti palankią terpę kauptis bakterijoms, net ir kruopščiai jį prižiūrint. Aktyviausiose namų veiklos zonose, kaip antai virtuvėje ir vonioje, „Cambria“ suteikia marmuro vaizdą ir puikias akmens masės paviršiaus savybes. „Cambria Marble Collection™“ siūlo elegantiškas marmuro alternatyvas, tokias kaip „Brittanicca™“, „Annicca™“ ir „Skara Brae™“, kurioms būdinga drąsi marmuro dinamika su kvarco ilgaamžiškumas.

Granitas, kaip ir marmuras, turi porėtą paviršių, tad jį reikia sandarinti ir nuolat prižiūrėti. O neįtikėtinai patvarus „Cambria“ akmuo tobulai tinka intensyvaus judėjimo ir didelės apkrovos zonoms. Puikiai atrodančios granito alternatyvos, tokie modeliai kaip „Cambria Summerhill™“, „Bellingham™“ ir „Berwyn™, atrodo nuostabiai lyg granitas ir akimirksniu papuošia bet kokią erdvę.

„Cambria“ plokščių paviršius visiškai neabsorbuojantis atsparus drėgmei, jo nereikia sandarinti, šlifuoti ar perpoliruoti. Kadangi paviršius natūraliai atsparus dėmėms, jam suteiktas NSF 51 sertifikatas, liudijantis saugumą naudoti ruošiant maistą. Pakanka jį nuplauti muiluotu vandeniu ir nušluostyti.

Didelis atsparumas aplinkos poveikiui leidžia projektuoti ilgesnes stalviršio iškyšas nei naudojant granitą ar marmurą, mat pastarosioms medžiagoms reikia atramos kas dešimt colių. Tai suteikia daugiau paviršiaus ploto ir papildomos vietos sėdėti. Su „Cambria“ galimybės yra beribės.

„Cambria“ yra vienintelė šeimai priklausanti amerikiečių bendrovė, tiekianti natūralaus kvarco produkciją. Ji siūlo plačiausią kvarco stalviršių ir kitų dangų, kaip antai grindų, sienų ir židinių, paletę. „Cambria“ meistrų sukurti neprilygstamos kokybės ir stulbinamo grožio gaminiai patenkins pačių išrankiausių vartotojų poreikius.

Daugiau informacijos rasite, apsilankę CambriaUSA.com ir Marmoarc.com