Cambria – stilingas pasirinkimas

 

„Marmo Arc“ įmonė gamina išskirstinius, nestandartinių dydžių akmens gaminius, naudojamus tiek moderniuose, tiek klasikiniuose interjeruose ir eksterjeruose. Unikalius interjero ir eksterjero projektus įgyvendinanti „Marmo Arc“ gali pasiūlyti pačius įmantriausius ir sudėtingiausius meninius sprendimus. Naudodama graikiškąjį, romėniškąjį ir kitus akmens raižymo stilius, įmonė gamina kolonas, fontanus, suolus, laiptus, skulptūras, puošiančias viešąsias erdves ar privačius namus. Šie kūriniai gali būti iš granito, marmuro, onikso ar dirbtinio akmens.

 


„Marmo Arc“ įmonėje dirba tik profesionalai, turintys gilių žinių akmens apdirbimo srityje. Ilgalaikė patirtis leidžia profesionaliai dirbti su dideliais užsakymais. Siekdama nepriekaištingų rezultatų, „Marmo Arc“ rūpinasi naujo produkto pristatymu ir montavimu.

„Marmo Arc“ yra viena iš naujausių pirmaujančio akmeninių paviršių gamintojos „Cambria“ platintojų. „Marmo Arc“ įmonė bus vienintelė „Cambria“ produkcijos platintoja Lietuvoje ir kitose Baltijos šalyse.

„Cambria“ – pirmaujanti natūralaus akmens produkcijos gamintoja JAV. Rankų darbo gaminiai yra kuriami iš aukščiausios kokybės natūralaus kvarco – vieno kiečiausių ir patvariausių mineralų žemėje. „Cambria“ gaminių modeliai yra 100 % neakyti, atsparūs įbrėžimams ir dėmėms, jų visiškai nereikia prižiūrėti, sandarinti, šlifuoti ar atnaujinti – gražus dizainas ir funkcionalumas džiugins visą gyvenimą.

2000 m. įsteigta bendrovė „Cambria“ dabar valdo 32 gamybos taškus, turi gamybos ir platinimo centrų visoje šalyje, įskaitant modernias 9 290,304 m² dydžio gamybines patalpas, taip pat yra įkūrusi 11 galerijų. „Cambria“ eksportuoja produktus į daugiau nei 20 šalių visame pasaulyje. Dėl griežtos kokybės kontrolės, imlumo dizaino naujovėms ir patyrusių darbuotojų užsidegimo „Cambria“ tapo sparčiai augančios kvarco rinkos lydere.

 

 

 

„Cambria“ yra tvirtai įsipareigojusi kokybei ir amerikietiškajam meistriškumui – kvalifikuoti specialistai, remdamiesi itin griežtomis kokybės gairėmis, akylai stebi ir vertina kiekvieną gamybos proceso etapą.

„Cambria“ atsidavimas dizainui nepalieka vietos jokiems kompromisams. Derindama gamtos grožį, amerikietišką išradingumą ir išskirtinį aptarnavimą, ji suteikia klientui kvapą gniaužiančias erdves ir išskirtinę patirtį. „Cambria“ siūlo pačią naujausias mados tendencijas atitinkančią produkcijos paletę, įmantraus dizaino ir spalvų gaminius, kurių stilius svyruoja nuo tradicinio iki šiuolaikiško, nuo drąsaus iki eklektiško. Jos gaminiuose atsiskleidžia gamtos įkvėptas amžinas grožis ir realiam gyvenimui skirtos inovacijos. „Cambria“ daug investuoja į mokslinius tyrimus bei gamybos plėtrą, į rinką tiekia technologiškai pažangiausius akmeninius paviršius.

Dizaino ir inovacijų lyderė „Cambria“ siūlo daugiau nei 150 įvairiausių spalvų, atspalvių ir raštų modelių, įskaitant naują, drąsiai gyslomis išvagotą „Mersey ™“ ir „Skara Brae ™“ bei nuostabias marmuro alternatyvas, tokias kaip „Brittanicca Warm ™“ ir „Queen Anne ™“. Naujausias pažangos produktas – „Cambria Matte ™“. Tai vienintelis tokio tipo gaminys: itin kokybiškas, vos blizgus, nereikalaujantis priežiūros, gaminamas įvairių modelių. Jis suteiks dar daugiau galimybių marmurinei estetikai sukurti.

 

 

 

Rūpestis aplinkosauga  bendrovei „Cambria“ yra prioritetinė sritis. Savo darbe „Cambria“ taiko pažangiausias veiklos praktikas, pradedant mineralinių žaliavų įsigijimu, gamyba ir baigiant apdailos procesais tam, kad sukurtų gražius natūralaus akmens paviršius. Jie papuoš bet kurią erdvę ir nekenks aplinkai. „Cambria“ atsakingai kasa žaliavas, po kvarco gavybos kiekviena karjero vieta yra visiškai atkuriama, įmonė perdirba 100 % savo gamyboje naudojamo vandens, taip kasmet sutaupo apie 1,6 mlrd. galonų jo išteklių. „Cambria“ turi „Declare“ ir NSF 51 sertifikatą, nurodantį, kad jos gaminių paviršiai yra saugūs naudoti ruošiant maistą, o įmonės turimas „Greenquard“ sertifikatas nurodo į nedidelį išmetamųjų LOJ kiekį.

Pagrindinė bendrovės būstinė yra Le Sūro (Le Sueur) mieste, Minesotos valstijoje, JAV. Daugiau nei 2 000 „Cambria“ darbuotojų dirba su išskirtiniu aukščiausios kokybės, nepriklausomų, specializuotų mažmeninių ir prekybos partnerių tinklu, bendradarbiaujančiu su dizaineriais, architektais ir namų specialistais, kad kūrybinį įkvėpimą paverstų tikrove. Norėdami sužinoti daugiau ir peržiūrėti plačią „Cambria“ modelių paletę, apsilankykite CambriaUSA.com ir Marmoarc.com.

Žurnalas „Interjeras.lt pataria“