Celsio biuras Klaipėdoje

Projekto autoriai: Indrė Martinaitienė ir Martynas Olšauskas 
Vieta: Klaipėda, Lietuva 
Įgyvendinta: 2017 m. 
Plotas: 380 m
Nuotraukos: Leono Garbačausko, Dianos Garbačauskienės

 

Klaipėdos biuro Celsis stilistika nuo pradinės koncepcijos iki smulkiausių detalių buvo sukurta specialiai šiam interjerui, o darbo vietos buvo įrengtos prekybinio-ekspozicinio salono erdvėje. Tokią koncepciją padiktavo darbo specifika, kai bendravimas su klientais yra neatsiejama kasdienio darbo dalis. Projekto autoriams buvo patikėta suformuoti ir vystyti biuro projektą „nuo–iki“.

 


Užsukus į salono erdvę, svečius pasitinka personalo darbuotojai vadybininkai. Jų darbo vieta yra tartum stilingų namų prieškambaris, kurio tvarka svetingai nuteikia ir sudaro klientams gerą pirmą įspūdį. Visus darbastalius jungia vientisa betono imitacijos medžiaga. Juodi metalo intarpai ir tiesios baldų linijos papildo kompoziciją, suteikdamos aplinkai griežtumo. Baltų sienų fonas išryškina visą eilę durų. Šilta medžio tekstūra papildo pilkus betono atspalvius. Pravėrę vienas iš šių durų, rasime puikią nuotaiką skleidžiančią virtuvėlę ir patogią drabužinę.

Turbūt sunkiai įsivaizduotume vadovo darbo vietą be stalo. Originalus 3 metrų ilgio baldas yra pagrindinis šios erdvės interjero elementas. Baltos sienos leidžia akcentuoti išskirtinius baldus ir suteikia erdvumo pojūtį. Darbo kambaryje vyraujanti medžio spalva suteikia natūralaus jaukumo, o statiškos juodo metalo konstrukcijos pabrėžia preciziškumą. Kūrybiškai suprojektuota minimalistinė darbo vieta viskas, ko reikia šiuolaikiškam vadovui. Vadovo darbo kambarį išskiria ir nestandartinis lubų apipavidalinimas: nudažyti jas juoda spalva buvo netikėtas ir drąsus sprendimas.

 

 

 

Biuro koloritas lakoniškas, neperkrautas spalvų, leidžiantis suskambėti originalioms detalėms. Kabinetuose baldai modernūs, baltos spalvos, pagardinti pilkais ir juodais akcentais. Jaukumo suteikia saikingai panaudota augalų žaluma. Unikalios interjero detalės suteikia aplinkai žaismingumo ir teigiamos nuotaikos. Vieną iš jų  – didelio formato paveikslą – sukūrėme mes patys. Čia įamžintos detalės iš santechnikos prekių asortimento. Bendra visuma, nudažyta balta matine spalva, sukuria išraiškingą reljefinį vaizdą su juodu rėmeliu.

Dizaino procese projekto autoriams buvo svarbi originali idėja: norėta ją išgryninti, apginti ir įgyvendinti. Kuriant interjerą siekta rasti sprendimų, suteikiančių išskirtinumo erdvei ar dizaino objektui.

Nuotraukų galerija:

                 

Žurnalas  „Centras“