Patyręs vonios interjero medžiagų ir santechnikos rinkos žaidėjas – AQUAHOME studija – žiemišką gruodžio ketvirtadienio vakarą sukvietė ryškiausius interjero dizainerius ir architektus į meno ir dizaino renginį. Patyręs, nes nuo 2010 metų įmonė siūlo Lietuvos rinkai aukščiausios kokybės vonios kambario įrangą ir aksesuarus, o naujas, nes nuo šiol, populiarius tarp dizainerių ir architektų salonus Kaune ir Vilniuje, papildys ir kruopščiai atrinktų plytelių gamintojų asortimentas. 

Draugiško, betarpiško ir jaukaus vakaro metu svečiams buvo atverta nauja erdvė Kauno studijos pirmame aukšte, kuriame įsikūrė plytelių zona.  Įspūingų formatų ir originalių, madingų raštų kolekcijos solidžiai pristatytos patogioje ir modernioje įrangoje, kuri leidžia pamatyti visą plokštumą realiame mastelyje, o tai labai svarbu priimant atskingą sprendimą. Interjero architektams čia bus patogu ramiai išsirinki arba kartu su užsakovu apžiūrėti medžiagas numatytas būsimame objekte. O antrajame aukšte buvo galima apžiūrėti atnaujintą vonios įrangos ekspoziciją. 

Siekiant išprovokuoti vakaro svečius improvizacijai, atidarymo renginyje buvo pristatytas bendras projektas kartu su dailininke Agne Kišonaite. Anties motyvą kiekvienas svečias galėjo, kaip dėlionę, susikomplektuoti pats iš skirtingų spalvų ir faktūrų specialiai šiam vakarui išpjautų detalių, palyginti rezultatą su greta tuo pat užsiimančiu kolega. Eilinį kartą galima buvo įsitikinti, kad kiekvienas specialistas turi savitą ir nepakartojamą spalvų derinimo stilių. Šis užsiėmimas inspiravo diskusijas, naujas pažintis ir galiausiai šokius, kurie buvo nutraukti tik architektų iš Vilniaus kelionės namo būtinybe. Renginio svečiai mėgavosi vaišėmis ir dovanomis.

AQUAHOME studija Savanorių prospekte Kaune – moderni erdvė, kurioje laukiami visi interjero dizaineriai, architektai ir individualūs klientai ieškantys estetiškų ir tvarių interjero sprendimų. Užsukite apžiūrėti naujai įrengtos erdvės ir pasikonsultuoti su profesionalais. 

Ilgametė patirtis ir išskirtinis dėmesys kliento poreikiams yra skiriamasis AQUAHOME ženklas.