Magnetinė lipni plėvelė ir medžiaga su „ferro“ dalelėmis – tai duetas, kuris gali suteikti gyvybingumo bet kuriam interjerui. 

Plėvelę paprasta naudoti – nereikia papildomų įgūdžių ir įrankių

Šis duetas labiausiai pamėgtas prekybos vietų, kur jo pagalba galima lengvai ir greitai keisti informaciją. Užklijavus magnetinį pagrindą, tereikia atsispausdinti reikalingus vizualus bei informaciją ant medžiagos su „ferro“ dalelėmis ir štai jūs jau turite visa, kas reikalinga sezonui. Informaciją ant magnetinio pagrindo galima keisti pagal poreikį lengvai ir greitai. Tai išties nereikalauja nei jokių papildomų įgūdžių, nei jokių papildomų priemonių ar įrankių.

Magnetinė lipni plėvelė su spauda drabužių parduotuvės interjere

Kurkite vaikų kambario interjerą

Namai – tai erdvė, kurioje „Coala“ magnetinių medžiagų galimybės dar kol kas neišnaudotos. Daugiausiai galimybių matome vaikų kambario dekoravime, kur magnetinės medžiagos pagalba galima sukurti nuolat kintančią, žaisti ir kurti kviečiančią erdvę. Mažam vaikui, galima atspausdinti miško vaizdą kaip pagrindą ir kartu pasiruošti medžių bei kitų augalų, žvėrelių bei paukščių atvaizdų ant „Coala Ferro“ medžiagos. Vaikas pats galės pasirinkti, kas ir kur auga bei gyvena jo kambario stebuklingame miške. Galbūt net atėjus draugams jie bendrai galės kurti stebuklingo miško istoriją.

Vaikui augant, be jokių papildomų remonto darbų, galėsite pakeisti miško vaizdą kad ir į mėgiamos muzikinės grupės koncerto sceną; vaikiškus pasakų herojus į paauglio „dievukus“.

Interjero agentūros „Blank page“ kambario vizualizacija

Coala magnetiniai sprendimai – tai galimybė išbandyti naujus dalykus interjere.

Daugiau apie medžiagas interjero dekoravimui www.antalis.lt