Nuotraukos: EGGER Holzwerkstoffe
Reprodukcija: Visi paminėti dekorai yra reprodukcijos

EGGER ir toliau tobulina matinių bei aukštos kokybės blizgių paviršių savybes.

„PerfectSense“ – asortimentas, kuris jau daugiau nei penkerius metus stebina pramonę savo vizualinėmis, lytėjimo ir kokybės savybėmis. Tačiau medienos medžiagų gamintojui EGGER nepakanka to, kas jau pasiekta: jis ir toliau kuria populiarias „PerfectSense“ matines bei blizgias lakuotas plokštes, kad klientai galėtų jas naudoti nustatydami naujus baldų ir interjero dizaino standartus.

„PerfectSense“ lakuotos „Premium Gloss“ plokštės žavi elegantiška veidrodine apdaila ir atspindžio efektu. Naujos kokybės paviršiai gali būti naudojami ant mažiau įtemptų horizontalių paviršių, – tokių, kaip indaujos.


Nuo patekimo į rinką 2015 m. „PerfectSense Matt“ ir „Gloss“ MDF lakuotos plokštės džiugino baldų pramonę, architektus, gamintojus ir galutinius vartotojus savo elegantiška išvaizda, maloniu pojūčiu ir ilgaamžiškumu. Medienos medžiagų specialistas EGGER pagerino „PerfectSense“ lakuotų plokščių kokybę, skirtą aukštos kokybės baldams ir patalpų dizainui: „PerfectSense Matt“ tapo „Premium Matt“ ir „PerfectSense Gloss tapo „Premium Gloss“. Abu variantai dabar gali būti naudojami dar platesniame kontekste. „Sulaukę pasaulinės sėkmės ir matydami dominuojančias matinių paviršių tendencijas, mes toliau tobulinome gerai žinomas matines bei blizgias lakuotas plokštes. Savo pranašumus dabar jos demonstruoja jau ir ant horizontalių paviršių“, – sako Hubertas Heglaueris, EGGER grupės rinkodaros ir baldų bei interjero dizaino vadybos vadovas.

„Premium Matt“: dabar pritaikytas ir horizontaliems paviršiams

EGGER „Premium Matt“ (PM) lakuotos „PerfectSense“ plokštės atspindi naujausias matinių paviršių tendencijas. Hubertas Höglaueris pabrėžia naujus privalumus, skirtus klientams, kurie projektuoja ir apdirba plokštes: „Novatoriška lako sistema pastebimai optimizavo mūsų matinio lakuoto lakšto atsparumą mikroįbrėžiams ir įbrėžimams. Todėl mes plečiame šio gaminio pritaikymo spektrą, įtraukdami horizontalius paviršius, – tokius kaip, pvz., stalai, prekystaliai ar lentynos. Aukščiausios kokybės matinė danga yra apsaugota nuo pirštų atspaudų, o tai ženkliai sumažina valymui skiriamą laiką, nes ant paviršiaus praktiškai nelieka pirštų atspaudų. Ši savybė ypač naudinga populiariems tamsių atspalvių dekorams“.

Patobulintų paviršiaus savybių dėka „PerfectSense“ lakuotos „Premium Matt“ plokštės dabar gali būti naudojamos ir horizontaliems paviršiams.


„Premium Gloss“: blizgesys naujame lygmenyje

„PerfectSense“ lakuotos „Premium Gloss“ plokštės (PG) išsiskiria savo nesenstančia elegancija. Patobulintas „Premium Gloss“ paryškina veidrodinį paviršių, suteikdamas ryškų atspindį, kuris vizualiai padeda padidinti bet kurią patalpą. Naujos paviršiaus savybės praplečia „Premium Gloss“ taikymo sritis: pvz., mažiau įtempti horizontalūs paviršiai, tokie kaip indaujos, dabar taip pat gali būti pagaminti blizgiu paviršiumi.

Puikiai dera

EGGER asortimente rasite tobulai derančias ABS ir PMMA akcentines briaunas, kurių dėka „PerfectSense“ lakuotos „Premium Matt“ ir „Premium Gloss“ plokštės sukuria patrauklų dizainą. Jei pageidaujate visuminio matinio ar blizgaus vaizdo, galite įsigyti „PerfectSense Topmatt“ arba „HighGloss“ laminatų. Naujas „PerfectSense Topmatt“ stalviršis su briauna leidžia sukurti darnų matinį virtuvės dizainą. „Šiuo metu klientams siūlome teisingą pasirinkimą visoms dizaino idėjoms, kurių pagrindas – rafinuota matinė arba blizgi apdaila“, – teigia Hubertas Heglaueris.

„Premium Matt“ apsaugos nuo pirštų atspaudų savybė reiškia mažiau pirštų atspaudų ir mažiau valymo.

Daugiau įvairovės naudojant Perfect Sense® lakuotas plokštes

→ Atsparumas mikroįbrėžiams ir įbrėžimams (PM): atsparios mikroįbrėžiams, kurie gali atsirasti valant; matinis paviršius taip pat atsparus įbrėžimams.

→ „Premium Matt“ plokštės dabar taip pat gali būti naudojamos horizontaliems paviršiams, – tokiems, kaip stalai, prekystaliai ar lentynos; „Premium Gloss“ gali būti naudojamas ant mažiau įtemptų horizontalių paviršių, – tokių, kaip indaujos.

→ „Premium Matt“ apsauga nuo pirštų atspaudų: ant matinių paviršių praktiškai nelieka pirštų atspaudų; mažiau valymo; ypač naudinga tamsių atspalvių dekorams.

→ Matinis, aksomiškai šiltas paviršius su „Premium Matt“ apdaila, veidrodinis blizgesys ir atspindžio efektas su „Premium Gloss“ apdaila.

→ Antibakterinės paviršiaus savybės pagal ISO 22196 (= JIS Z 2801)

→ Atsparus daugeliui valymo priemonių.

→ Nejautrus įprastoms dėmėms

→ Atsparus karščiui ir drėgmei

→ Tvari MDF plokštė, 87% medžiagų iš atsinaujinančių išteklių

Daugiau informacijos: egger.com