hansgrohe Finoris – universalus praustuvo maišytuvas

Svajonė apie sveikatingumo salelę vonios kambaryje dažnai netampa realybe. Šeimos kasdienybė vonioje paprastai būna visai kitokia: asmeninė higiena, patalpos valymas ir drabužių skalbimas – praustuvas tampa kasdienės veiklos centru. Gerai, jei yra tinkamas vandens maišytuvas, su kuriuo galima viską atlikti. Šiam tikslui puikiai tinka Flex funkciją turintys hansgrohe Finoris maišytuvai – jie suteikia daug judėjimo laisvės ir palengvina kasdienius darbus. Greitai išsitrinkti plaukus su ištraukiamąja maišytuvo dušo galvute jau galima tiesiog praustuve. Paskui praustuvą lengva išplauti. Kibirai būstui valyti ir kiti aukšti indai taip pat užpildomi per trumpą laiką. Gilesniame praustuve galima greitai išmaudyti kūdikį ar nuplauti kojas. Nesvarbu, ar tai būtų švelni PowderRain, ar lygi laminarinė vandens srovė, maišytuvas prisitaiko prie atitinkamo režimo spustelėjus mygtuką. Abiem purškimo režimais sunaudojama ne daugiau kaip penki litrai vandens per minutę.

 

 

Grakštus dizainas ir funkcionalumas

Ištraukiamoji dušo galvutė su 500 milimetrų veikimo spinduliu subtiliai įmontuota į magnetinio pritraukimo laikiklį, todėl kaskart panaudojus sklandžiai grįžta į pradinę padėtį. hansgrohe Finoris maišytuvas žavi grakščia, geometrine forma. Minimalistinio dizaino maišytuvas gali būti ir be ištraukiamosios dušo galvutės. Net ir standartinis modelis skirtas įvairioms situacijoms, nes jį galima užsisakyti trijų skirtingų aukščių. Tai reiškia, kad hansgrohe Finoris dera su įvairiais praustuvų modeliais. Planuojantys dušą įmontuoti sienoje gali rinktis potinkinius hansgrohe Finoris maišytuvus. Ši serija išsiskiria maišytuvų paviršių įvairove: galima rinktis ne tik chromuotą, bet ir matinį juodą Matt Black ar matinį baltą Matt White, todėl hansgrohe Finoris tinka skirtingiems vonios kambariams. Šiandien hansgrohe Finoris – tobulas pasirinkimas madingoms vonios erdvėms su Matt Black akcentais. Maišytuvų asortimente galima rasti visų reikalingų prietaisų paslėptam ar matomam montavimo būdui. Vonios kambaryje hansgrohe Finoris siūloma derinti su hansgrohe Rainfinity dušo produktais ir AddStoris aksesuarais.

 

Pritaikoma kiekvienai paskirčiai, kurios tikimasi iš praustuvo: naujasis hansgrohe Finoris vandens maišytuvas   Nesvarbu, ar tai būtų švelni PowderRain, ar lygi laminarinė vandens srovė, spustelėjus mygtuką, maišytuvas prisitaiko prie norimo režimo. Abiem purškimo režimais sunaudojama ne daugiau kaip penki litrai vandens per minutę

 

Smagios akimirkos prie praustuvo su naujuoju hansgrohe Vivenis maišytuvu

Skaidrus vanduo, srūvantis iš kalnų šaltinio. Norite tuoj pat panardinti rankas į tekantį vandenį ir akimirką sustoti – jausminga patirtis, kuriai vargu ar kas gali atsispirti. Savo grakščiu, subtiliai išlenktu snapeliu naujasis hansgrohe Vivenis maišytuvas imituoja švelnų krioklį. Sukuriama plati srovė, kviečianti pasimėgauti natūralia vandens tėkme: atsigaivinkite rankas ir veidą ir patirkite nuostabių emocijų.