Vonios kambario baldai „L – CUBE“: viskas, ko reikia

Ramybė. Švara. Erdvė kontempliacijai. Štai taip dizaineris Christian Werner apibūdina savo viziją, iš kurios kilo „L-Cube“ – vonios kambario baldų linija, kurioje nerasite nė vieno nereikalingo elemento. Taip mažiau blaškomas vonios naudotojas įkvepiamas visapusiškam atsipalaidavimui ir poilsiui.


Unikalios detalės

Unikalią šios vonios kambario baldų serijos ypatybę galime įžvelgti detalėse: šešėlio tarpai tarp stalviršių ir kriauklės suteikia galimybę valdyti stalčius bei dureles be jokių rankenų. Be kita ko, sėkminga minimalizmo ir išmanaus dizaino sąveika „L-Cube“ serijai suteikia vizualinio lengvumo pojūtį. Juk estetika – ne mažiau svarbi nei komfortas.

Nauja technologija. Naujas purizmas

Panaudojant visiškai naują techninį „Duravit“ išvystytą sprendimą, praustuvė su spintele „L-Cube“ serijoje sujungtos novatorišku būdu. Keraminė kriauklė puikiai tinka baldui, nes ją gaminant buvo suskaičiuojamas kiekvienas milimetras. Baldų medžiagos susilieja ir atrodo kaip vienas, neatskiriamas vienetas. „Darling New c-bonded“ praustuvės kartu su baldų serija L-Cube leidžia jums sukurti naują puristinį praustuvo sprendimą ir suteikia daugiau laisvės kuriant vonios kambario dizainą.

Lengvas, tačiau ypač tvirtas

Ypatingai tvirtas keraminis „Darling New c-bonded“ praustuvės paviršius pagamintas iš naujos keraminės kompozicijos DuraCeram®, kuri pasižymi nejautrumu – galėsite būti ramūs, kad valydami paviršių jį tikrai išsaugosite nepažeistą. Dėka tvirtos, ilgalaikės ir vandeniui itin atsparios kriauklės bei spintelės sąjungos, vonios kambario valymas nuo šiol bus ne darbas, bet lengvas malonumas!

Asmeninis prisilietimas

Baldų paviršiai be rankenų sukuria ne vien vizualios ramybės ir atsipalaidavimo pojūtį, bet tuo pačiu juos lengva ir patogu valyti. Didelės įtakos mūsų emocijoms turi ir spalva. Baldų serijos „L-Cube“ kūrėjai siūlo galimybę pasirinkti net iš 11 skirtingų medžio dekoro, 6 tikro medžio fanerų ir 13 lako apdailos variantų. Taip derindamas skirtingus paviršius bei spalvas kiekvienas vonioje gali susikurti unikalią asmeninę atmosferą, atitinkančią visus estetinius poreikius bei reikalavimus.

Visi paviršiai, pagaminti iš medžio, yra kurie yra ne tik tvirti, bet ir ypač lengvai prižiūrimi bei atsparūs UV spinduliams. Medinės faneros sudarytos iš plonyčių tikro medžio sluoksnių ir yra padengtos melamino dervos danga, puikiai apsaugančia baldus nuo drėgmės. Šios serijos paviršiai vonioje sukuria šiltą, natūralaus pojūčio ir estetikos įspūdį. Lako paviršiai sudaryti iš kelių medžiagos sluoksnių taip sukurdami ypatingai aukštos gaminių kokybės bei jų apdailos įspūdį.

Dėmesys individualumui

„Duravit“ vonios kambario naudotojui siekia suteikti ypatingą individualumą, tad kiekviena naujosios „L-Cube“ serijos spintelė gali būti pritaikoma atsižvelgiant į kiekvieną pirkėjo idėją bei viziją. Baldo dydis priklauso nuo jūsų pageidavimų: pasirinkite norimą spintelės aukštį, plotį ir gylį individualiai (galimi matmenys nuo 600mm x 250mm x 200mm iki maksimalaus 2000mm x 500mm x 363mm dydžio).

„Geras“: Šiame variante visi modeliai valdomi spaudžiant jungiklį sienoje, o šviesa sklinda iš šaltinio, esančio veidrodžio viršutiniame krašte.

Tvarkos!

Vonioje esame linkę kaupti įvairiausių dalykėlių, kurių kartas nuo karto prireikia kiekvienam šeimos nariui. „L-Cube“ baldų serijoje palaikyti tvarką stalčiuose ir spintelėse lengva – neveltui tam pritaikytas „L-Cube“ spintelių bei stalčių interjeras. Kiekvienos spintelės/stalčiaus viduje rasite kelis skirtingus skyrius, pritaikytus laikyti tiek didesnius, tiek mažesnius daiktus, kurių prireikia ir kasdien, ir rečiau.

Lengvumo teikiamas komfortas

Maksimalų komfortą naudojantis „L-Cube“ baldais užtikrina „spustelėjimo“ (angl. „tip on“) technologija bei savaime užsidarančių durelių funkcija. Praustuvės spintelėje esantys stalčiai atsidaro vos spustelėjus priekinę sienelę, o užsidaro jie savaime – ypač lengvai ir paprastai. Jums beveik nieko nereikia daryti!

„Geresnis“: Šiame variante apšvietimas valdomas panaudojant veidrodyje esantį sensorių – apšvietimą įjungti ir išjungti galite paprastu rankos judesiu, o šviesa sklinda iš šoninių veidrodžio kraštų.

Harmonija ir taupumas

Šiai serijai pritaikyti ir išmanieji „L-Cube“ veidrodžiai, turintys „šviesos rėmelį“. Rėmelis ir energiją taupantis LED apšvietimas gali būti įjungiamas ir išjungiamas vienu paprastu rankos judesiu. LED apšvietimas užtikrina nepriekaištingą, neakinantį ir dar – reguliuojamą apšvietimą. Veidrodžių plotis yra tobulai susietas su „L-Cube“ baldų serijos baldų pločiu taip vonios kambariui suteikiamas harmonijos pojūtis.

Praktinis variantas

„L-Cube“ baldų serijos kūrėjai taip pat siūlo praktiškas atviras lentynas, kurios vonioje gali būti montuojamos tiek vertikaliai, tiek horizontaliai. Tarpusavyje derindami skirtingus medžiagos paviršius bei parinkdami „Duravit“ vonios kambariui skirtą vonios įrangą, sukursite tikrą savo svajonių vonią, iš kurios nesinorės išeiti ilgai. Suteikite laisvės vaizduotei.

„Geriausias“: Šiame variante apšvietimas taip pat valdomas rankos judesiu, be kita ko, šviesos šaltiniai įrengti visose keturiose veidrodžio dalyse, o veidrodyje įmontuotas šildymo mechanizmas apsaugo veidrodį nuo rasojimo.

Veidrodžiai šviesos karalystėje

Būdami neatsiejamas kiekvienos vonios elementas, veidrodžiai turi reikšmingą poveikį mūsų nuotaikai ir bendrai atmosferai. Tačiau kokia nauda, jei vonios kambarį sutvarkome nuostabiai, visai neatskleisdami didžiausių jos privalumų? „Duravit“ turi atsakymą: lankstus aukščiausios kokybės veidrodžių asortimentas, kuris harmonizuoja kiekvieno vonios kambario stilių ir jame apjungia dizainą, kokybę ir praktiškumą.

Geras – geresnis – geriausias

„Duravit“ dizaineriai, orientuodamiesi į tris vartotojo poreikių lygius pristato naują veidrodžių kolekciją ir siūlo „gerą“, „geresnį“ arba „geriausią“ veidrodžius vonios kambariui. Tinkami panaudojimui tiek privačioje, tiek komercinėje erdvėje, šios serijos gaminiai užtikrins optimalų ir estetiškai patrauklų vonios apšvietimą tada, kai jis ypač svarbus: žvelgiant į veidrodį. Galima rinktis iš trijų apšvietimo variantų: viršutiniame veidrodžio krašte, dvigubus šviesos šaltinius veidrodžio šonuose arba netiesioginį apšvietimą aplink visą veidrodžio formą.

www.duravit.com