Dekoratyviniai metalo dirbiniai iš UAB "Merlana"

Naudodami paruoštus kaltinius metalo elementus, savarankiškai arba padedant dizaineriui, galite sukurti ne šiaip kaltines langų grotas ir turėklus, kaltinius vartus ir aptvaras, o tikrus meno kūrinius. Kai kas netgi vadina meninį kalimą metale sustingusia muzika. Mes turime galimybę papuošti šia sustingusia muzika jūsų būstą.

Užmiesčio namas, apiformintas kaltiniais gaminiais, įgis unikalų ir originalų vaizdą. Visi jūsų svečiai bus sužavėti kaltinių balkonų aptvarų grožiu, kaltiniais laiptų turėklais ir metaliniais profiliais, vėjarodžiu, kaltiniais stogeliais. Galima sukurti unikalią individualią kaltinę tvorą. Grakščiai išlenkti ažūriniai kaltiniai metalo gaminiai jūsų dekore sukurs nepaprastumo, prabangos atmosferą ir neabejotinai liudys apie rafinuotą jų savininko skonį.

Be to, visi ažūriniai kaltiniai laiptų, balkonų užtvarai, kaltinės langų grotos, kaltinės tvoros, vartai atlieka ir apsaugines funkcijas. Metalas – pati geriausia namų apsaugos medžiaga, jis tvirtas ir ilgalaikis, o, pvz., mažai kas ryžtųsi įveikti metaliniais antgaliais apkraštuotą tvorą. Jūsų artimieji jausis saugūs.

Galite papuošti ir savo biuro patalpas – įtaisyti langų grotas, kaltinius laiptų, balkonų turėklus kaip patalpos dizaino elementus. Dekoratyviniai metalo elementai (antgaliai, krepšeliai, ornamentai ir kt.), tinkamai sudėti į vieną kūrinį, ne tik papuoš biuro pastatą, bet ir sudarys jūsų klientams palankų įspūdį, patikimumo ir ilgalaikiškumo pojūtį.

Atsižvelgiant į tai, kad dekoratyvinio metalo elementai puikiai dera ne tik su klasikiniu apiforminimo stiliumi, bet ir beveik su bet kokia kita dizaino kryptimi, dekoratyviniai metalo ruošiniai – puikus sprendimas, jeigu norite papuošti ir apsaugoti namus bei biurą.

Daugiau informacijos rasite www.merlana.com