Vartai iš UAB "Merlana"

Šiuo metu dauguma savininkų nebenori namo ir sklypo aptverti aklina tvora. Gal taip yra dėl bendros nusikalstamos veikos situacijos pagerėjimo, o gal – dėl nenoro gyventi už aklinos sienos ar noro pademonstruoti būsto architektūrinius privalumus ir puikų kraštovaizdį... Dėl šių priežasčių populiarėja įvairių formų lengvos konstrukcijos tvoros iš kaltinio metalo.

Tvoros ir vartai pirmiausia krenta į akis lankytojui, o šeimininkas tvorą nuolat mato pro langą. Be to, tai ir namo bei sklypo apsauga. Todėl tvora turi būti patvari, patikima ir estetiška. Ji turi skirti, o ne atitverti sklypo savininkus nuo išorinio pasaulio. Mažai kam patinka pro langus matyti tuščią plytų sieną. Tvora iš dekoratyvinio metalo elementų – ir praktiška, ir patraukli, o šeimininkai nebus izoliuoti, tačiau bus patikimai apsaugoti.

Paprastai tvora pastatoma vieną kartą daugeliui metų. Tvoros medžiaga turi būti patvari, ilgaamžė, atspari aukštai ir žemai temperatūrai, drėgmei, vėjui, krituliams. Todėl metalas čia itin tinka.

Tvora iš kaltinio metalo – tai namo savininko pasididžiavimas, gerovės rodiklis, prestižo elementas. Aptvara iš kaltinio metalo gali būti ne tik bet kokio dydžio, bet ir įmantriausių formų – tai meistro fantazijos, gebėjimų rezultatas. Kiekvienu atveju ornamentai, detalių išdėstymas, dekoratyviniai elementai gali būti skirtingi, atitinkantys konkretaus šeimininko poreikius, norus.

Tvoros iš kaltinio metalo pasirinkimas priklauso nuo namo stiliaus ypatumų. Pvz., gotikos stiliui būdingos strėlinės formos elementai, pailgi, kylantys į viršų, turintys tris/keturis augmenijos lapų ornamentus. Jam priešingas – baroko stilius, atpažįstamas pagal fantastinius ornamentus, kuriuose dominuoja suapvalintos formos, išraitymai. Rokoko stilius pasižymi mažesne dekoratyvinių elementų gausa bei linijų subtilumu ir elegancija.

Tvoras iš dekoratyvinio metalo elementų harmoningai papildo vartai, langų grotelės, architektūros elementai pagal kraštovaizdžio dizainą.

UAB „Merlana“ siūlo platų dekoratyvinių metalo ruošinių asortimentą – nuo metalinių interjero papuošalų iki iškabų, šviestuvų, arkų, baldų apdailos ir kt.

Daugiau informacijos www.merlana.com