Dekoratyviniai metalo dirbiniai iš UAB "Merlana"

Turėklai iš UAB "Merlana"

Šiuo metu meninis metalo apdorojimas išgyvena renesansą. Šaltojo kalimo būdas plačiai naudojamas įvairiausių gaminių, harmoningai įsiliejančių į interjerą ir eksterjerą, gamybai.

Šaltojo kalimo būdu gaminami įvairiausi gaminiai, kuriantys nepakartojamo grožio ir jaukumo aplinką. Dėl dekoratyvinių elementų, netgi paprastos metalo konstrukcijos įgauna estetišką ir labai menišką išvaizdą: kaltiniai vartai, tvoros, stogeliai nuo saulės ir grotos ant langų padarys Jūsų namo eksterjerą nepakartojamą, gražų ir patikimą.

Interjere naudojami balkonų ir laiptų turėklai, židinių aksesuarai, žvakidės, šviestuvai, sieninės lempos ir kaltinio metalo baldai puikiai dera prie bet kokio dizaino. Nors medžiaga „rimta“ ir ypač patvari, dekoratyviniams metalo gaminiams būdingos lengvos ir grakščios formos. Tokių interjero gaminių naudojimas – idealus būdas pakeisti kambarių dizainą, pabrėžti stilių, akcentuoti konkrečius daiktus.

Šiuolaikiniai metalo gaminiai palaiko savininko įvaizdį, suteikia interjerui ir peizažui savitos elegancijos ir solidumo. Metalo ruošiniai niekuomet neišeina iš mados. Meninė kalyba gali būti rankinė, kai kiekvieną gaminio elementą kalvis sukuria „rankiniu būdu“, o po to jie sujungiami pagal sumanytas formas. Tačiau praktiškai bet kokį gaminį galima suformuoti iš jau paruoštų elementų, kurie gaminami specialiomis kalvių staklėmis, dėl to sutrumpėja daikto pagaminimo laikas, o kaina ženkliai sumažėja.

Metalo elementų populiarumą lemia ne tik dekoratyvinės jų savybės, ilgaamžiškumas ir didelis atsparumas susidėvėjimui, bet ir unikalus suderinamumas su kitomis medžiagomis: akmeniu, stiklu, mediena, tekstile, todėl meistrui atsiveria neribotos kūrybos, o Jums – pačių drąsiausių idėjų įgyvendinimo galimybės.

UAB „Merlana“ siūlo platų dekoratyvinių metalo ruošinių, papuošiančių jūsų butą, namą, sodą, asortimentą – nuo šviestuvų, arkų, baldų apdailos iki puoštų aptvarų kolonoms, radiatoriams ir t.t.

Daugiau info www.merlana.lt