Dekoratyvinis akmuo

Dekoratyvinis akmuo - Interjeras.LT

Dekoratyvinis akmuo - Interjeras.LT

Dekoratyvinis akmuo - Interjeras.LT

Tvirtos viduramžių pilies sienos buvo natūrali apsaugos priemonė nuo išpuolių. Šiandien šiuolaikinis žmogus nori gyventi akmeniniame name, nepaisant, kad priešų ir pavojų nėra. Statant namą, jis susiduria su ta pačia problema kaip ir viduramžių valdovai - natūralaus akmens nevienalyčiu atspalviu. Todėl pasirinkti tam tikrą natūralaus akmens spalvos reikiamą kiekį yra labai problematiška. Beto, akmuo nėra ir iš pigiųjų.

Viena iš alternetyvų - dirbtinis akmuo. Dėka šiuolaikinių technologijų, Jūsų svajonių interjeras  tampa realybe. Galite naudoti dirbtinį akmenį fasadų, namų ar butų dekoravimui. Dirbtinio akmens danga yra panaši į natūralaus akmens: tas pats reljefas, spalva, forma, senoviniai laiko pėdsakai. Išoriškai dekoratyvinis akmuo panašus į natūralų, tik turi daugiau pliusų: sveria tris kartus mažiau nei natūralus, jį lengviau išdėlioti, išklijuoti ir jis nesukelia papildomų problemų transportojant.

Kiekvienas šiais laikais norime apsaugoti savo vaikus, gyvenimą, nekilnojamąjį turtą. Kodėlgi neapsaugoti savo namų nuo išorės priešų: lietaus, krušos, sniego, dekoratyvinio akmens pagalba.

Jis patvarus ir stiprus, atlaiko temperatūros pakyčius ir tarnaus jums ne vieną dešimtį metų.

Dekoratyvinis akmuo gali būti naudojamas ant bet kokio paviršiaus: medžio, metalo, plytų, betono, gipso kartono. Tiesiog prieš pradedadant klijuoti akmenį pagrindą reikia paruošti pagal tam tikrą technologiją ir galima bus dekoruoti sienas.

Dekoratyvinio akmens reljefo įvairovė nesudaro apribojimų renkantis spalvą, bei navaržo Jūsų fantazijos.

Net mažas dekoratyvinio akmens akcentas, įneš į Jūsų būstą viduramžių dvasią...

 

www.stonesta.lt