Dekoruotas stiklas – išskirtinis interjero dizaino akcentas

Balkono stiklo dekoras
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Stiklo dekoravimas – galimybė suteikti erdvei naujos gyvybės. Vienas iš būdų tai padaryti operatyviai, kokybiškai ir praktiškai – dekoravimas skaidrumu, patvarumu ir ilgaamžiškumu pasižyminčia specialia PET plėvele, kuri savo pažangiomis savybėmis yra pranašesnė už įprastas PVC plėveles. Ji yra atspari įbrėžimams, UV spinduliams bei karščiui, optiškai skaidri, patvari. Pagrindinis ant stiklo klijuojamos plėvelės pranašumas, jei lygintume su stiklo graviravimu, yra ekonomiškumas bei lengva priežiūra.

„Apertura“ stiklo dekoratoriai, atstovaujantys amerikiečių prekinį ženklą „LLumar“, pabrėžia, kad teisingai pasirinkta dekoratyvinė plėvelė ne tik biurų, bet ir namų erdvėje suteiks daugybę privalumų: panaudojus ją galima sukurti aplinką, pasižyminčią didesniu privatumu. Taip pat ją pasitelkus galima sumažinti stiklo spindesį ir padidinti saugumą, atskirti erdves, pagyvinti interjerą originaliais raštų elementais. O svarbiausia tai, kad esant poreikiui, be žymių nuimti plėvelę nuo stiklo ir pakeisti nauja, yra visai nesudėtinga. Taigi, jei keičiama patalpų paskirtis, išvengiama brangaus stiklų keitimo, tereikia pakeisti plėvelę į kitą su nauju dekoru.

Šiuo metu vis labiau populiarėja unikalia dekoravimo technologija dekoruotos visiškai skaidrios PET plėvelės. Jas naudojant lengva išgauti graviruoto stiklo įspūdį ant jau sumontuoto stiklo. Skaidraus stiklo pertvaros dekoruojamos originaliais ornamentais, sukurtais talentingų dizainerių. Neribota spalvų gama ir ornamentų įvairovė leidžia eksperimentuoti bet kokiame interjere. Vienetinis ornamentas, piešinys, skoninga meninė detalė ar įmonės atributika ant stiklo ne tik pagerina erdvės vizualumą, bet ir leidžia pasijusti kūrybiškai, mat tai, kas unikalu ir sukurta pagal individualius poreikius, visada nustebina kokybe – plėvelė atspari įbrėžimams ir laiko poveikiui.

Svarbu paminėti  dar vieną naujieną – virtuvės sieninio stiklo dekoravimą.  Žmonės  dažnai nori dekoruoti sieną virtuvėje tarp spintelių užuot naudoję pabodusią plokštę, plyteles ar palikę tuščią sieną, be jokio vizualinio paįvairinimo. „Apertura“ siūlo stiklą su stiklo dekoru. Stiklas montuojamas dekoru į sieną, gerąja puse į išorę.  Stiklą lengviau nuvalyti negu plokštę arba plytelių  tarpus, į kuriuos įsigeria riebalai. Pagal esamą interjerą, pavyzdžiui, pagal sienų tapetų ar plytelių raštą galima sukurti individualų stiklų dekoravimo sprendimą.Visi gali įgyvendinti savo dekoravimo idėjas be jokių apribojimų, pasirinkdami ornamentus ar vaizdus (populiarūs vaisių, gamtos ar miesto motyvai) iš daugybės dekoravimo variantų.  Be to, bet kada įmanoma pasikeisti atsibodusį vaizdą į naują, jei pasirenkamas tinkamas stiklo tvirtinimo būdas. Dekoruotas virtuvės stiklas – estetiška, saugu ir praktiška.

Virtuvės stiklo ir spintelių stiklų dekoras

Jeigu norima pertvarkyti ar atnaujinti esamą interjerą ar baldus, dekoravimą galima atlikti ne tik ant naujai pagaminto stiklo, bet ir ant esamo, jau įstatyto, įmontuoto stiklo. „Apertura“ stiklo dekoratoriai  atlieka sieninės spintos ar baldų stiklo dekoravimą: baldų stiklai dekoruojami įvairiausių ornamentų motyvais, norimais raštais ar vaizdais, taip suteikiant įspūdingą grožio akcentą.

   
Dekoruoti biuro stiklai    Biuro stiklai dekoruoti plėvele   Dekoruota pertvara
   
Microsoft Kaunas   Stiklo dekoras Perkūnkiemyje   Spintos stiklų dekoras
   
Skaidraus stiklo pertvarų dekoras   Stiklo pertvaros dekoras augaliniais motyvais   Stiklo pertvaros dekoras

 
Atsiradusi galimybė perkelti norimą ornamentą, piešinį, raštą ar vaizdą ant stiklo suteikia dar daugiau sprendimų norintiems sukurti išskirtinį interjerą. Tai gali būti stiklo pertvaros biure ar namuose, virtuvių ir baldų stiklai,  langai, durys – visur ant stiklo galima pritaikyti šį inovatyvų sprendimą. Taip pat sustiprinamas stiklas, eliminuojamas stiklo iškritimo pavojus ir padidinamas privatumas. Garantuojama ilgametė kokybė, nes naudojamos aukščiausios kokybės medžiagos.

www.stikludekoravimas.lt