Projekto autorė: interjero dizainerė – Jekaterina Kazmazovskaja
Objektas: Kauno PC „Akropolis“

Desertų butiko vieta architektūriškai sudėtinga ir reikalaujanti nestandartinių interjero sprendimų.

Patalpos yra netaisyklingo trikampio formos. Čia labai mažai sienų, erdvę iš dviejų pusių riboja stiklinės vitrinos. Restorano funkciniam zonavimui pasirinkti dekoro elementai : širmos, užuolaidos, pertvaros, augalai. Sienos bei lubos padengtos akvarelės piešinį primenančiais tapetais. Piešinio spalvinė gama atsikartoja pirmojo bei antrojo aukšto interjero detalėse. Visą desertų butiko erdvę papildo prabangūs šviestuvai ir aukso spalva gausiai dekoruoti minkšti baldai.


Medžio masyvas, išskirtinių tekstūrų medienos lukštas, įvairios metalo bei medienos frezavimo ir inkrustavimo technikos. „Sugamour“ projektui baro baldus ir dekoratyvines pertvaras pagamino nestandartinių baldų projektavimo ir gamybos įmonė – UAB „Estuba“. Įmonė turi ilgametę patirtį, išpildant komercinių ir visuomeninių objektų – barų, restoranų, klinikų, biurų, viešbučių ir kitų projektų sprendimus.

Sienos ir lubų danga. „Sugamour“ siena pirmame aukšte ir lubos antrame aukšte dekoruotos specialiai šiam projektui sukurtais ir pagamintais tapetais, imituojančiais akvarelės technika atliktą piešinį. Ši užduotis buvo patikėta UAB „Miranda Design Solutions“. Kompanija projektuoja ir gamina nestandartinio dydžio spaudinius, naudojant inovatyviausias skaitmenines technologijas. Skaitmeninė spauda yra nepakeičiama, kai reikia ypač mažo tiražo (pradedant vieninteliu egzemplioriumi) ir nestandartinio dydžio atvaizdo.

Iškaba ir užrašai. Pagrindinė, šviečianti „Sugamour“ desertų butiko iškaba pagaminta iš šlifuoto aukso spalvos aliuminio kompozito. Iškabos pašvietimui sumontuoti LED elementai. Kiekviena raidė turi atskirą elektros maitinimą. Visa sistema sumontuota ant fasadinės sienos. Kiti „Sugamour“ užrašai pagaminti iš 10 mm. balto organinio stiklo su šlifuoto aukso spalvos paviršiaus plėvele. Užrašus, iškabą ir dekoracijas ant sienų pagamino vaizdinės reklamos projektavimo įmonė UAB „Svema“.

Šviestuvai. UAB „Interjero prieskoniai“ (Home Glam) kuria vidaus šviestuvus privatiems interjerams bei viešosioms erdvėms pagal individualius interjero dizainerių projektus. Kompanijos projektuotojai ir konstruktoriai gali įvykdyti sudėtingiausius užsakymus – nuo modernių LED technologijomis valdomų apšvietimo sistemų iki prabangių Art Deco šviestuvų ir klasikinių krištolinių sietynų. Čia dirbama su išskirtinės kokybės medžiagomis, tokiomis kaip nerūdijantis plienas, krištolas( asfour, swarovski) kalnų krištolas, rankų gamybos stiklas, marmuras.

Užuolaidos. Svečių jaukumui ir privatumui sukurti, atviras restorano erdves skaido specialiai įrengtos uždaros zonos. Užuolaidos, aprėminančios šias zonas buvo pasiūtos iš kompanijos UAB „Litena pasiūlytų veliūrinių audinių. „Sugamour“ interjerą papuošė užuolaidos iš Velvet ir Platinum audinių kolekcijų. Dėl puikių eksploatacinių savybių ir turtingos spalvų paletės Velvet ir Platinum veliūro audiniai plačiai naudojami privačiuose bei viešuose interjeruose.