Sena neginčijama tiesa, jog geras dizainas yra funkcijos ir estetikos darinys, vonios kambaryje galioja labiau nei bet kur kitur. Kai į pirmą vietą iškeliamas funkcionalumas, sukurti gerą dizainą ne taip jau paprasta. Reikalinga patirtis ir žinios, t. y. tai, ką paprastai vadiname profesionalumu.


Inžinerinės įrangos gamintojai tobulina savo gaminius ir nuolat pristato rinkai naujoves, leidžiančias plačiau skleistis architektų ir dizainerių vizijoms, o mūsų kasdienį gyvenimą darančias patogesnį ir gražesnį.

Vokiečių santechninės įrangos gamintojos, įmonės TECE atstovybės Lietuvoje komercijos direktorius Regimantas Mikučionis pastebi, kad tikrai geru skoniu ir novatoriškumu pasižymintys Lietuvos interjero dizaineriai, pritaikydami naujausius inžinerinius išradimus ir produktus, gali gerokai pasilengvinti kūrybos procesą.

Vertina kitokiu žvilgsniu

TECE Lietuvoje, kaip ir visame pasaulyje, nuolat stebi, ką ir kaip kuria architektai ir tam tikra prasme skatina eksperimentuoti, ieškoti naujų estetikos bei komforto išraiškos formų vonios kambaryje. Kelerius metus iš eilės remiame kūrybinius profesionalių interjero dizainerių konkursus, apdovanojame geriausius ir stengiamės palaikyti nuolatinį kontaktą. Tiesa, mūsų žvilgsnis į konkursinius darbus šiek tiek kitoks. Mes vertiname iš inžinerinės pusės. Žvelgdami į interjerą regime ne tik prietaisus, baldus, spalvų, medžiagų, šviesos ar proporcijų dermes, bet ir tai, ko nematyti – inžinerinę įrangą, paslėptą sienose. Kai kurie dalykai džiugina, tačiau kai kam norisi patarti, kaip, pritaikius vieną ar kitą naujovę, būtų galima racionaliau suplanuoti vonios kambario erdvę“, – pasakojo įmonės atstovas.

Iš lengvai sumontuojamų profilinių konstrukcijų gali būti formuojamos pertvaros vonios kambario prietaisams montuoti.

Suteikia daugiau laisvės

Ši inžinerinės įranga išsiskiria tuo, kad leidžia kurti interjerą pasitelkiant architektūrinius sprendimus. Iš lengvai sumontuojamų, profilinių konstrukcijų gali būti formuojamos pertvaros vonios kambario prietaisams montuoti. Atsiranda daugiau laisvės planuoti ir racionaliai išdėstyti erdves. Kinta dušo zona. Vietoj dušo kabinos kampe atsiranda niša, o pats dušas įrengiamas grindų lygyje, nes gerai apgalvota nuotekų surinkimo sistema.

Suteikia daugiau laisvės planuoti erdves vonios kambaryje.

Išsirinkę TECE potinkinį rėmą pakabinamajam unitazui interjero dizaineriai turi neįtikėtinai didelį jiems pritaikytų vandens nuleidimo klavišų pasirinkimą – apie 250 skirtingo dizaino gaminių. Visuomeniniams objektams aktualu tai, kad yra sukurtos suderintos klavišų, skirtų unitazams ir pisuarams, kolekcijos.

Saugiam vandentiekiui

Santechnikos įranga visų pirma turi būti patikima ir užtikrinti, kad vanduo atbėgs ir išbėgs saugiai. Vienas naujausių TECE išradimų – sandarinimo priemonių komplektas, pritaikytas sienoje esančiai vandens maišytuvo jungčiai su vamzdynu. Jei per jungtį imtų sunktis vanduo, dėl sandarinimo priemonių jis būtų išstumiamas į išorę, nesikauptų sienoje, neimtų tekėti kaimynams per lubas.

Kad vanduo saugiai atbėgtų ir išbėgtų. Kiekvienam potinkiniam rėmui tinka bet kuris iš visų
250 vandens nuleidimo klavišų.

„Vilniuje turime vienintelę Baltijos šalyse TECE gamyklinės produkcijos ekspozicinę erdvę – TECE Akademiją, kurioje galima susipažinti su visais produktais, naujais sprendimais. Interjero dizaineriai, architektai gali užeiti bet kada darbo metu pasikonsultuoti, gauti informacijos, praversiančios kasdieniame jų darbe. Beje, laukiamas kiekvienas, kam aktuali kokybiška santechninė įranga“, – kvietė R. Mikučionis.

TECE Akademijos adresas – Verkių g. 34B.

Daugiau informacijos www.tece.lt

Žurnalas „Centras“