Dizainerių paletė dizaineriams

Dažai "ALCRO"

"ALCRO" dizaineriai

"ALCRO" spalvų paletė

"ALCRO"
 spalvų paletė

Alcro Designers -  paukščių įkvėpti, vaikų pamėgti ir klasikiniai atspalviai.

Paletė ALCRO DESIGNERS  sudaryta iš dizainerių, architektų ir netgi vaikų kruopščiai parinktų atspalvių. Kadangi paletė kurta kartu su interjero dekoratoriais, ši spalvų kolekcija yra puikus darbo įrankis kasdieniniame dizainerio darbe.

Į ALCRO DESIGNERS  atspalvių rinkinį įtraukti  didžiausios mados tendecijų  ir  vienos iš įtakingiausių pasaulyje, verslo žinovės  olandės  Li Edelkoort parinktos spalvos. Jos paslaugomis naudojasi tokios kompanijos kaip Lancome,  L’Oreal, Gucci, Shiseido, Coca cola,  Camper, Nissan ir daugelis kitų žinomų prekinių  ženklų gamintojų. Li Edelkoort parinkti atspalviai  yra išleisti  ir atskira „ad.10“  palete. Kaip sako pati autorė, įkvėpimo šiems atspalviams ji sėmėsi iš gamtos, ypač iš įvairių paukščių plunksnų spalvų.

Unikalumo ALCRO DESIGNERS  paletei suteikia ir atspalviai iš „ad.junuior“ rinkinio. Paletei „ad.junuior“, atspalvius rinko patys vaikai. Tai pirmas toks atvejis, kai kuriant spalvų paletę dalyvavo vaikai. Atsivertus „ad.junuior“ rinkinuką nuotaiką pakelia ne tik gaivios, gyvos spalvos, bet ir išradingi, linksmi pavadinimai, kaip, pavyzdžiui, „Tigro žalia“, „Bul-bul“ ar „Hard rock“.  Paletėje dominuoja gyvybingos ir linksmos spalvos, kurios puikiai tiks vaikų kambario sienoms ar atskiriems akcentams.  Juk spalvas rinko patys potencialūs mažieji „klientai“ , kuriems įtikti tikrai nėra paprasta!

ALCRO DESIGNERS  paletėje taip pat rasite nemažai baltų ir pilkų atspalvių iš  „ad.white“ ir ad.grey“ rinkinių. Tai amžina klasika, kuri, pasak Švedijos specialistų, dar ilgus metus bus populiari.

Ši ALCRO DESIGNERS  paletė yra viena populiariausių Švedijoje, tikimės, kad  ji palengvis ir Lietuvos specialistų darbą.

ALCRO dažus rasite tik specializuotose geriausiose Lietuvoje dažų parduotuvėse:

UAB HIMĖJA, Verkių g. 29, korp. Nr.3, Vilnius

UAB SCANDEX, Pramonės g. 46A, Kaunas

UAB DAŽŲ SERVISAS, Danės g.23, Klaipėda

UAB JUPOJOS STATYBINĖS MEDŽIAGOS, Sodo g. 26, Šiauliai

UAB DARIJUS, Jablonskio g.14, Marijampolė

 

Rokas Vičkus

TIKKURILA MOKYMŲ CENTRO VADOVAS