Dizaino savaitė 2012

Gegužės 5-14 dienomis Vilniuje, Kaune ir Telšiuose vyks jau septintoji „Dizaino savaitė“, kurioje, lyginant su pernai, bus beveik dvigubai daugiau renginių bei pastoviųjų ekspozicijų – net 127! Taip pat organizatoriai teigia, kad šiemet ji bus kitokia - labiau demokratiškesnė, bet išlaikanti savo profesionalumą, atvira visiems ir, žinoma, visiems įdomi. Renginių programa prasidės tradicine "Pecha Kucha night" Energetikos muziejuje 05.04 d. 20:20 val., o baigsis Lietuvos dizaino prizo "Geras dizainas" apdovanojimų ceremonija. Visos kitos dienos - kaip ir anksčiau - bus skirtos gyvai dizaino, kokybės ir stiliaus propagandai.

Kaip ir kasmet parengtas ir platinamas jau tradiciniu tapęs Dizaino žemėlapis”, pradėta reklaminė kampanija, kurios stilių sukūrė estų grafikos dizaineris Dmitrij Makonen gyvenantis Maskvoje (jo autorinės parodos atidarymas vyks gegužės 8 d. 14:30 val. EHU mokomajame korpuse Valakupių g. 5, Vilnius). Taip pat visos renginių ir ekspozicijų vietos bus specialiai žymimos Dizaino savaitės” juosta.

Šiemet gegužės 10 d. yra skirta Kaunui! Ta proga tarp Vilniaus ir Kauno kursuos Lietuvos geležinkelių traukinys, kuriame bus eksponuojama fotografijos paroda.

Išsamią renginio programą galite rasti www.dizainosavaite.lt


...iš tokio gausaus renginių meniu kiekvienas tikrai išsirinks kažką mėgstamo arba „paragaus“ ko nors naujo, netikėto ar net kvapą gniaužiančio...