Jau septynioliktą kartą Lietuvos dizaino forumo organizuojama „Dizaino savaitė“, šešiuose miestuose vyksianti gegužės 23–29 d., kviečia drauge atkreipti dėmesį į pastarųjų metų dizaino pasiekimus, pažangą bei inovacijas, praplėsti dizaino sąvoką, suteikti erdvės ne tik estetikai ir performatyvumui, bet ir įžvalgiam funkcionalumui ir kartu palaikyti kokybę.

 

Organizatoriai skelbia, jog šių metų dizaino festivalio spalva – ryški oranžinė, o tema – „Įžvalgos“. Įžvalga – tai gebėjimas pastebėti įvairius dalykus, kurie gali būti ne visiems akivaizdūs. Pati spalva – geltonos ir raudonos mišinys – perteikia šilumą, jaudulį bei entuziazmą. O šių metų tema kviečia su džiaugsmu atskleisti kilusias idėjas, su entuziazmu dalytis savo įžvalgomis ir tikslais. 

 

Būdai, kuriais dizaineriai ir gamintojai pristatys savo kūrinius:

 

Dizainovacija.lt dizainerio vitrina – skirta praeiviams parodyti dizainerių kūrinius kavinių ar parduotuvių vitrinose miesto centre.

Renginys – atskiras dalyvio organizuojamas pristatymas, dirbtuvių atidarymas, diskusija, kūrybinės dirbtuvės, konferencija ir kiti renginiai pasirinkotoje vietoje ir tiksliu laiku.

Paroda ar ekspozicija – visas veiklas organizuoja dizaino savaitės dalyviai – kūrėjai, įmonės ar nedidelės kūrybinės studijos.

Eksursija į gamyklą – žinomų gamintojų lankymas, susipažinimas su gamybinėmis patalpomis, įrengimais, technologijomis, betarpiškas bendravimas tarp profesionalais.

 

Visa Lietuvos dizaino savaitės programa kviečia domėtis ir lankytis profesionalus ir ne tik.

Lietuvos dizaino savaitę organizuoja asociacija „Dizaino forumas“.