„Dizaino savaitės“ metu, gegužės 9 d., salone „Dubingiai“, įsikūrusiame „Domus galerijoje“, vyko gausybė renginių – nuo kūrybinių dirbtuvių, kurių metu lankytojai galėjo ne tik stebėti kilimų kūrimo technologijas, bet ir patys išbandyti – iki naujausių olandų kompanijos „Eijffinger“ tapetų kolekcijos pristatymo.


Lankytojų dėmesį atkreipė rankų darbo kilimai „Valley“, audžiami pagal senovišką indišką technologiją, tarpusavyje derinant įvairius pluoštus. Įdomiausia tai, kad yra galimybė atvaizduoti bet kokį pasirinktą raštą ar piešinį. Kilimų paviršius gali būti įvairių struktūrų – trumpo ar ilgo plauko, kirpto paviršiaus ar austas kilpelėmis.

Besidomintys sienų dekoravimo technologijomis galėjo ne tik pamatyti naujausias tapetų kolekcijas, bet ir pasiklausyti „Eijffinger“ atstovo Lucien van Uffelen paskaitos. Buvo pristatytos 4 naujos kolekcijos – „Luz“ ir „Ibiza“, fototapetų kolekcija „Wallpower Rythm“ ir atnaujinta natūralių sienų dangų kolekcija „Natural wallcoverings“. Spalvų uraganas, raštų įmantrumas – taip būtų galima apibūdinti šiųmetines olandų kompanijos tendencijas.

„KIEKVIENA NAUJA KOLEKCIJA – ATRADIMAS!“ – taip EIJFFINGER apibūdina Lucien van Uffelen. Olandų kūrėjai, dizaineriai, architektai negarsėja kaip tradicijų puoselėtojai... Priešingai, išmone ir kūrybinėmis idėjomis jie išsiskiria ne tik Europoje, bet ir už jos ribų. EIJFFINGER – ne išimtis! DECORATING THE WORLD – tai jų naujasis moto. Lietuviškai jis skambėtų maždaug taip: suteikime spalvų ir grožio ne tik namams, bet ir visam pasauliui!

Pasiklysti tapetų pasaulyje Jums neleis kompetentingos „Dubingių“ dizainerės, kurios padės išsirinkti bei suderinti jūsų namų interjerui reikalingas prekes.

www.dubingiai.lt