Parengė Žydrė Dargužytė

Kasmet rengiama „Specialisto diena“ šiemet dešimtosios „Dizaino savaitės“ metu į „Domus galeriją“ vėl sukvietė gausų būrį architektų ir dizainerių, besidominčių naujausiomis interjero ir dizaino tendencijomis. Pirmiausia renginio dalyviai susipažino su inovatyviais „Les Couleurs® Le Corbusier“ spalvomis „pražydusiais“ klasikinių formų jungikliais JUNG VILNIAUS biure.

Garsus architektūros ir dizaino prekinis ženklas tarsi dar kartą patvirtina, kad savitas ir įkvepiantis spalvų pasaulis gali būti puikiai perteiktas ir pasirenkant jungiklius – juos galima nesunkiai, stilingai, vizualiai patraukliai priderinti prie bendros būsto ar ofiso stilistikos. „Le Corbusier“ polichromija, tarpusavyje derančių spalvų sistema su išmaniai sunorminta spalvų palete, pasižyminčia kryptingu erdviniu poveikiu ir psichologiniu įtaigumu, nepaliko abejingų.

Po pristatymo JUNG biure visi „Specialisto dienos“ dalyviai keliavo į „Domus galeriją“, kurioje laukė visą dieną trunkanti universali programa – nuo židinių naujienų, sienų dangų, visuomeninių pastatų interjero iki aktyvaus sėdėjimo kėdžių pristatymo. Seminaro „Rekomenduojame kokybę“ startą paskelbė „Jøtul“ atstovas Lietuvoje Vytautas Misiūnas, anonsavęs židinių naujienas ir apžvelgęs šildymo tendencijas energiškai efektyviems namams. Po šio pristatymo „Specialisto dienos“ gerbėjai buvo nudžiuginti pranešimu apie modernius „3M DI-NOC™ bei FASARA™“ dekoravimo sprendimus, kurį skaitė „3M“ marketingo specialistas Rolandas Papinigis. Specialistas pabrėžė, jog nanotechnologijų inovatyvios plėvelės gali prisidėti prie gyvenamosios bei darbo aplinkos gerinimo.

„Dubingiai“ Architektų salos erdvėje pristatė ARTE – aukščiausio standarto sienų dangų kūrėją ir gamintoją HIGH-END interjerų kūrimui. ARTE atstovė Katja Schumilin apžvelgė trumpiausią kelią nuo kūrybinių idėjų iki techninio įgyvendinimo.

Kavos pertraukėlės metu renginio svečiai aktyviai dalyvavo Interjeras.lt organizuojamame projekte „Rekomenduojame kokybę“ ir klijavo lipdukus labiausiai patinkantiems objektams. Dauguma konkurse dalyvaujančių gaminių sulaukė dizainerių ir architektų įvertinimų, aiškiai buvo galima identifikuoti lankytojų favoritus.

„Caparol“ ekspertas Marius Kiudulas pristatė visuomeninių pastatų interjerus ir aptarė spalvinio apipavidalinimo reikšmę švietimo ir ugdymo įstaigose, o Vaidas Bernotas iš komanijos „Aktyvus sėdėjimas“ aptarė taisyklingos laikysenos svarbą ir pristatė šiuolaikinius namų ir ofiso baldus, skirtus taisyklingai laikysenai palaikyti, bendram mikroklimatui bei sveikatai gerinti.

Po „Specialistų dienos“ seminarų renginio svečiai buvo pakviesti į interjero namus „Decosense“. Čia dalintasi mintimis apie interjero dizaino ir interjerinių audinių sąsajas su mados pasauliu bei apžvelgtos tendencijos bei inspiracijos globalioje mados kultūroje. Naujienas pristatė ispanų kompanijos „Lizzo“ atstovė Susana Pulido.

Vėliau salone „Dubingiai“ vyko individualaus dizaino kiliminės dangos pristatymas. M2 CARPETS – tai galimybė sukurti itin detalaus piešinio grindis, įgyvendinant labiausiai neįtikėtinas idėjas, harmoningai sulieti jas su aplinka arba paversti kūrybingu interjero akcentu. Renginio svečias iš Vokietijos Cezary Lawida atsakė į klausimus ir dalijosi ptirtimi bei patarimais.

Vakarą vainikavo autorinių šviestuvų kompozicijos pristatymas „BARSELONA LIVING“ salone, kur skambant jaukiai muzikai, prie vyno taurės, aptartos „Specialistų dienos“ naujienos, dalintasi įspūdžiais ir keistasi idėjomis.

Dėkojame „Domus galerijai“ už pagalbą organzuojant „Specialistų dieną“, taip pat už gerą aplinką, nuotaiką ir kūrybiškas idėjas.

Daugiau informacijos apie renginius rasite mūsų naujienlaiškyje!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
„Interjeras.lt rekomenduoja“ projekto dalyviai
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------