„White Tulip“ kolekcija – pirmasis visos komplektacijos vonios kambarys, kurį drauge su įmone Duravit sukūrė dizaino vizionierius Philippe’as Starckas. Nuo vonios, praustuvų, unitazų ir bidė iki prie jų derančių baldų, veidrodžių bei maišytuvų – subtilios ir elegantiškos kolekcijos formos atkartoja organišką žydinčios tulpės siluetą, pasižymintį skulptūrišku grakštumu. Tai ekspresyvus, laikui nepavaldus ir prasmingas dizainas, išsiskiriantis aukščiausio lygio meistrystės ir pažangiausių technologijų derme. Jis patenkins išrankiausių pirkėjų tobulumo lūkesčius.

 

 

Ši kolekcija itin ergonomiška ir lengvai pritaikoma bet kokios stilistikos interjere. Elegantiškas „White Tulip“ dizainas organiškai įsilieja kiekviename vonios kambaryje: tiek ​​kosmopolitiškame, urbanistiniame, tiek įkvėptame gamtos ir natūralumo.

„Bendradarbiaudami su „Duravit“, natūraliai linkome į minimalistinį, šiuolaikišką dizainą. Tačiau supratau, kad iki tobulumo galbūt dar trūksta naujos plotmės – džiugios nostalgijos jausmo. Užuot kūręs laikui nepavaldžius kūrinius, „White Tulip“ serijoje norėjau atspindėti laiko naratyvą ir sentimentalią emociją – taip gimė moderni kolekcija su praeities atmintimi. „White Tulip“ – itin rafinuota kolekcija, išsiskirianti tvirtais ergonominiais sprendimais, tačiau visų pirma ji yra subtili ir organiška, o tai lemia viską“, – sakė Philippe’as Starckas.

Elegantiškąją Duravit „White Tulip“ ekspoziciją kviečiame apžiūrėti „Muresta“ salone, esančiame P. Lukšio g. 32, Vilniuje („Domus galerija“). Kolekcijos prekių įsigyti galite ir elektroninėje erdvėje – www.muresta.lt e. parduotuvėje.

Daugiau nuotraukų: