Duris atvėrė ypatingi madas diktuojantys LONO NAMAI

 

Lietuvos stilingo ir komfortiško miego rinkos lyderiai LONAS pristatė naują ir jaukų it namai saLONĄ.

 


 

Praėjusio ketvirtadienio vakarą, likus vos 2 savaitėms iki jaukiausių metų švenčių, gausiai dizainerių ir architektų visuomenei pristatyta unikali susitikimų ir bendradarbiavimo oazė – LONO NAMAI, įsikūrę Ogmios mieste Vilniuje. Atidarymo šventės metu naujasis saLONAS pasitiko didžiule 500 kv.m2 erdve per 2 aukštus, milžiniškais projektoriais bei Muzikinės LONO lovų kolekcijos naujienomis, virtusiomis į spalvotus gėrimus: Šaltalankis (lova JAZZ), Samana (lova OPERA) ir Mėlynė (lova RONDO).

 

 

  LONO šeima   Naujas lovos modelis OPERA


 

Įėjus į LONO NAMUS stebina interjero pagrindinis akcentas – juodas minkštas marmuras, pagamintas iš perdirbto porolono likučių. „Vienas prioritetinių tikslų, kuriuos atsakingai įgyvendiname jau ne vienerius metus, yra gamybos atliekų mažinimas visose LONO grupės įmonėse. Marmurinis porolonas – tik vienas iš netikėtų atradimų su architektu Jokūbu Jurgeliu iš 2XJ studijos dar labiau skatina kūrybiškai pažvelgti į porolono panaudojimą naujose terpėse“, sako LONO direktorius Domas Jakutis.

 

 

Vakaro metu išdalinta galybė prizų, apdovanoti daugiausiai šiais metais su LONU dirbę interjero dizaineriai, o dar ir su gimtadieniu pasveikinta stilistė Justė Kubilinskaitė – Tarvydienė sakė: „Liežuvis neapsiverčia LONO vadinti įmone ar kompanija. LONAS – tai šeima“. Susirinkusiųjų širdis šildė Česlovo Časo kolekcija ir mažųjų pasirodymai bei Lietuvos muzikos pasaulyje Pagulbio vardu žinomo bardo ir LONO tėčių tėčio Kazimiero Jakučio dainos.

Sukurti ir įgyvendinti LONO šeimos įkūrėjų Jakučių sumanymą į LONO NAMUS investuota beveik 100 tūkstančių eurų. Tai yra 13 LONO saLONAS, 11 iš jų įkurta Lietuvoje, o 2 – Latvijoje.

Daugiau nuotraukų:

             

Informacinis šaltinis: lonas.lt