„Veneks“
 vidaus durys

„Veneks“
 vidaus durys

„Veneks“
 vidaus durys

„Veneks“
 vidaus durys

„Veneks“
 vidaus durys

„Veneks“
 vidaus durys

Drįstame teigti, kad durys interjere – svarbesnės nei baldai. Tai labai, labai svarbi aplinkos detalė. Kodėl tokia svarbi? Atsakymas paprastas: jas pamatome ir paliečiame pirmiausia. Duris nužvelgiame taip, kaip pirmą kartą sutiktą žmogų. Pagal duris nesąmoningai įvertiname aplinką, į ją dar nė nepatekę. Patekę į patalpą ir vėl pamatome duris, nes jos yra mūsų akių lygyje. Jei pirmas įspūdis prastas – jį pataisyti bus tikrai nelengva. Ką daryti, kad durys nesugadintų Jūsų interjero?

Geros durys gimsta dar projektuojant interjerą. Estetinė pusė – labai svarbi, tačiau sutikime, kad durys turi būti ir funkcionalios. Pirmiausia derėtų įvertinti patalpų paskirtį, jų naudojimo dažnumą ir apgalvoti durų matmenis bei atidarymo kryptis. Tuomet prasideda smagioji dalis – durų tipo, dizaino ir gamintojo pasirinkimas.

Neverta diskutuoti, kurio tipo durys yra geriausios arba gražiausios – lygios skydinės, rėminės-įsprūdinės ar kokios nors kitos konstrukcijos. Geros durys yra tos, kurios dera prie interjero ir patikimai tarnauja savo šeimininkui. Jei aplinka, kurioje gyvenate ar dirbate, Jums nėra paskutinėje vietoje, vertėtų rinktis kokybiškų nestandartinių durų gamintoją – tokį, kurio pagamintos durys taps neatsiejama Jūsų interjero visumos dalimi. Pavyzdžiui, „Veneks“.

Nestandartiniai sprendimai

Unikalaus autorinio dizaino durys pirmiausia sukuriamos, tik po to gaminamos. Kūrybos etape labai svarbus gamintojo, projektuotojo ir užsakovo glaudus bendradarbiavimas: „Produktai kuriami atsižvelgiant į individualius kiekvieno kliento pageidavimus – pirmiausia išsiaiškinami poreikiai, norai ir produkto idėja, parenkamos tinkamos paviršiaus medžiagos, pageidaujamos apdailos detalės bei priedai, aptariamos įgyvendinimo galimybės ir gamybos technologija. Dažniausiai projektuodami duris dirbame kartu su interjero kūrėjais, kurie pateikia savo eskizus, o neretai ir tikslius dizaino brėžinius. Beje, architektai bei interjero dizaineriai – patys reikliausi užsakovai“, – teigia Dainius Kaltonas, bendrovės „Veneks“ direktorius.

Ar durų gamybos technologija riboja interjero kūrėjų fantaziją? Dainius Kaltonas sako, kad tai priklauso nuo gamintojo pasirinkimo: „Kiekvienas autorinis darbas yra specifinis ne tik dizaino, o ir gamybos proceso prasme. Dirbdami su interjero projektuotojais privalėjome išmokti dirbti lanksčiai, todėl galime įgyvendinti iš esmės bet kokį sumanymą – mūsų fabriko įranga sukomplektuota ne masiniams produktams, o būtent nestandartinių durų ir joms technologiškai artimų interjero elementų gamybai. Siekiantiems išlaikyti stiliaus bei kolorito vientisumą iki smulkiausių detalių, „Veneks“ gali pasiūlyti ne tik vidaus duris, o visą interjero produktų gamą: apdailinius skydus šarvuotoms ir ugniai atsparioms durims, taip pat sienoms bei luboms, grindjuostes ir netgi bendrą estetinę visumą papildančius virtuvės baldų fasadus“.

Kokybė ir ilgaamžiškumas vs kaina

Ar aukštos kokybės durys, ypač jei jos gaminamos specialiai Jums, gali būti labai pigios? „Geroms durims pagaminti reikalinga brangi specializuota įranga, aukščiausios kategorijos medžiagos, daug meistrų rankų darbo. Pavyzdžiui, mūsų durų varčių karkasai surenkami iš kruopščiai atrinkto kombinuoto minkštos ir kietos medienos masyvo, varčių bei staktų kampai kaustomi kietmedžiu, plonu jo sluoksniu specialia technologija padengiami visi paviršiai. Tokia konstrukcija užtikrina, kad durys einant laikui neišsiplės, neišsikraipys, nesutrūkinės ir nepraras pirminės išvaizdos. Ne mažiau svarbu ir preciziškas detalių atlikimas, paviršiaus apdirbimas – tai ne tik formuoja išorinį vaizdą, nuo šių darbų atlikimo kokybės taip pat priklauso durų ilgaamžiškumas“, – apie „Veneks“ durų gamybą pasakoja Dainius Kaltonas.

Išmintingi žmonės sako, kad visai statinei medaus sugadinti užtenka tik šaukšto deguto. O juk durys interjere – tai gerokai daugiau. Duris renkamės ilgam, jas nuolat matome, varstome ir liečiame. Pakeisti netinkamas duris naujomis – brangu ir sudėtinga. Todėl, jei šiuo metu renkatės duris savo interjerui, linkime Jums sėkmingo ir išmintingo sprendimo.

www.veneks.lt

„Veneks“
 vidaus durys

„Veneks“
 vidaus durys „Veneks“
 vidaus durys
„Veneks“ logotipas