EGGER naujoji 2020–22 m. kolekcija suteiks jūsų namams kūrybinę laisvę

 

Naujoji EGGER 2020–22 m. dekoratyvinė kolekcija suteiks nevaržomą kūrybos laisvę renkantis baldinę plokštę, skirtą moderniems baldams ir interjero dizainui. Nauji dekorai, naujos struktūros, identiškos kitų produktų paviršiaus spalvos leidžia įgyvendinti bet kurį Jūsų sprendimą. Ryškaus išskirtinumo ir elegantiškumo interjerui suteikia mūsų „PerfectSense“ linija – švelniai matinės arba blizgios lakuotos MDF plokštės. Dėl specialios UV technologijos „PerfectSense“ paviršius tampa tvirtas ir atsparus įbrėžimams, nelieka erzinančių pirštų atspaudų. Gaminių su „Feelwood“ tekstūra linija – patraukli natūralios medienos alternatyva, pasižyminti ilgesne eksploatacija, paprastesne priežiūra ir dideliu atsparumu blukimui. Įspūdingos šakelės ir įtrūkiai paviršiuje optiškai atrodo dar autentiškesni ir natūralesni. Visi paviršiai pasižymi antibakterinėmis savybėmis. 

 

 

 

   

 

 

EGGER pirmauja laminuotų medžio plaušo grindų, kamštinių grindų „Comfort“ bei multimodulinių grindų „Design“ gamybos srityje. Įmonė siūlo itin platų tvarių, stilingų, aukštos kokybės gaminių pasirinkimą namams bei viešosioms erdvėms. Visos EGGER laminuotos medžio plaušo grindų dangos patvarios ir universalios. EGGER kamštinių grindų „Comfort“ danga – patogesnė laminato alternatyva, ne joje dera tiek kamštinės, tiek laminuotos dangos savybės. Dėl integruotų kamštinių sluoksnių šios grindys yra itin šiltos ir tylios. EGGER „Design“ grindų danga – nepaprastai patvari, atspari drėgmei ir, kitaip negu daugelis kito dizaino grindų dangų, didžiąja dalimi gaminama iš medžio plaušo. Nesvarbu, ar tai virtuvė, vaikų ar vonios kambarys, pas mus rasite tinkamas grindis bet kuriai patalpai.

 

2020–22 m. EGGER kolekcijoje – beveik 70 proc. atnaujintų stalviršių dekorų. Autentiškos tekstūros akmens, betono, metalo, keramikos ir medžio dekorai atspindi naujausias virtuvės interjero tendencijas. EGGER stalviršiai ne tik natūraliai atrodo, bet ir turi daug pranašumų: yra atsparūs nusidėvėjimui, įbrėžimams, blukimui, pasižymi antibakterinėmis savybėmis, lengvai valomi bei prižiūrimi. Greta natūralumu dvelkiančių „Feelwood“ stalviršių, modernių marmuro imitacijų siūlome du naujus modelius, atspindinčius plonų linijų tendencijas: 12 mm storio tvirtą ir elegantišką kompaktinio laminato stalviršį  bei 16 mm storio MDF pagrindu pagamintą „PerfectSense Topmatt“ stalviršį su briauna, kurio švelniai matinis paviršius išsiskiria pirštų atspaudų nepaliekančiomis savybėmis. 

 

 

Daugiau informacijos www.egger.lt