Gamtos ir žmogaus harmonija: ekobaseinas atveria erdves kūrybai.

Nepakenčiate maudynių chloruotame vandenyje, o ežero malonumai nėra ranka pasiekiami? Dekoratyvinis tvenkinys-baseinas – vienas iš sprendimų, norintiems skaidraus vandens telkinio šalia namų 365 dienas per metus. Vasarą galima grožėtis lelijomis ir kitais akį traukiančiais augalais, o žiemą – turėti nuostabią ir įkvepiančią čiuožyklą.

Bendrovė „Sodo“ pristato naujovę Lietuvoje – ekobaseiną. Jį įsirengti labai paprasta, o svarbiausia, kad čia vandens kokybę garantuoja ne cheminės medžiagos, bet biologiniai filtrai kartu su vandens mikroflora. Baseiną sudaro dvi zonos – plaukiojimo ir augalų, kurie ir išvalo vandenį. „Išsimaudžius tokiame baseine, oda nei kiek neišsausėja, nereikia tuojau pat praustis duše, baiminantis, kad ant odos patekę chemikalai nesukeltų nepageidaujamų pasekmių. Toks telkinys – tai lyg ežero pakrantė nuosavame kieme, kurios eksploatacija nekainuoja daug – atėjus žiemos sezonui, vandens išleisti nereikia“, – naujovę pristato bendrovės „Sodo“ ekspertai.

Ekobaseino dizainas priderinamas prie bendros kiemo aplinkos. Svajojantiems savo namų erdvėje įsirengti ekotvenkinį, specialistai pataria pasirūpinti projektu, hidroizoliacine geomembrana, biologiniais filtrais, vandens augalais, povandeniniais šviestuvais. Toks aplinkai draugiškas vandens telkinys sukuria ne tik ekologiško kiemo įvaizdį, bet ir garantuoja saugius vandens malonumus net ir patiems mažiausiems gyventojams.

www.sodo.lt

Prie baseino - kaip ežero pakrantėje.

Ekobaseino vandenyje nėra chloro, tad vandens malonumai nekelia problemų net ir patiems mažiausiems.

Ekobaseinas - puikus sprendimas džiaugtis vandens augalais.

Skaidriu it kalnų krištolas vandeniu galite mėgautis 365 dienas per metus.