Ekologiškos dovanos Jūsų artimiesiems

 

 

Artėjant gražiausioms metų šventėms pats laikas būtų pasvarstyti, kaip šiais metais nudžiuginsite savo artimuosius, draugus, kolegas...


 
Ekologiškos
 dovanos

UAB „AXON Production”, Lietuvoje gaminanti ekologiškas kasdienes kanceliarines priemones, geriau  pažystami kaip „e4u“, siūlo gausų dovanų asortimentą. Šventiniu periodu savo artimuosius galėsite pradžiuginti kasdien naudojamomis, praktiškomis dovanomis: nuo pieštuko iš perdirbtų laikraščių iki solidaus darbo kalendoriaus su prabangiu perdirbtos odos aplankalu. Taip pat čia gausus užrašų knygelių, pieštukinių, ekologiškų lapelių.

Jei mums tikrai rūpi žmogus, kuriam reikia išrinkti dovaną, visuomet ją rinksime atidžiai, ieškodami konkrečiai tam žmogui labiausiai tinkančios dovanos. Ji nebūtinai turi būti brangi ir didelė. Kad ekologiška dovanėlė  Jūsų draugui netaptų dar vienu eiliniu kalendoriumi, rašikliu, UAB „Axon Production“, siūlo galimybę šias ekologiškas dovanas suasmeninti. Paklausite kaip? Įmonė gamindama rankų darbo dovanas, atsižvelgia į kiekvieno kliento poreikius, todėl net ir nedideliu tiražu gali pagaminti ekologiškų kalendorių, užrašų knygučių ant kurių užrašys nuoširdų asmenišką palinkėjimą, sveikinimą, draugo vardą ar tiesiog prasmingų minčių įkvėpiančių puikiai dienos pradžiai. Taip pat yra vienetinių užsakymų galimybė, kad jūsų draugas gautų asmeniškai jam skirtą, su meile ir gera nuotaika pagamintą dovaną, kokios daugiau niekas neturės. 

Praktiška, ekologiška, asmeniška dovana nudžiugins kiekvieną jūsų draugą ir dar labiau sustiprins Jūsų draugystę artėjančiais metais.

 


Daugiau informacijos www.e4u.lt, +370 699 677 36, info@e4u.lt  
Ekologiškos
 dovanos Ekologiškos
 dovanos Ekologiškos
 dovanos
Ekologiškos dovanos Ekologiškos dovanos Ekologiškos dovanos