Ekologiškos verslo dovanos

 

Axon

 

 

Artėjant gražiausioms metų šventėms pats laikas būtų nuspręsti, kaip šiais metais džiuginsite savo klientus, verslo partnerius ar kolegas.

Verslo dovanos paprastai renkamos atsižvelgiant į santykius vyravusius pastaraisiais metais bei lūkesčius puoselėjamus artėjantiems metams, planuojamą naudą. Būdami atidūs savo klientų, partnerių atžvilgiu dovanų užsakymo nepalikite paskutinei minutei ir pasirūpinkite jomis iš anksto.

 

UAB „AXON Production”, Lietuvoje gaminanti ekologiškas kasdienes biuro priemones žinomu pavadinimu „e4u“, siūlo gausų verslo dovanų asortimentą nuo pieštuko iš perdirbtų laikraščių iki solidaus darbo kalendoriaus su prabangiu perdirbtos odos aplankalu. Kodėl verta rinktis ekologiškas verslo dovanas? Visų pirma, taip formuosite teigiamą savo įmonės įvaizdį, kuriai rūpi ne tik klientas, bet ir aplinkai draugiški sprendimai. Kitas svarbus aspektas yra funkcionalumas ir dovanos praktiškumas. Biuro dovana: stalinis ar sieninis kalendorius, užrašų knygelė, pieštukinė, rašiklis, bus praktiška dovana naudojama biure kasdien ir lyg tarp kitko primins dovanos gavėjui apie Jus.

Artėjant Šv. Kalėdoms kiekvienam labai malonu, gauti, kad ir nedidelę, tačiau asmenišką dovanėlę.

 

Biuro prekės „e4u“ gaminamos rankomis nedideliais tiražais. Pagal individualų užsakymą pagaminti kalendoriai, užrašų knygelės, užrašų lapeliai gali buti ne tik su Jūsų įmonės logotipu, šūkiu, tačiau ir su asmenine žinute, pasveikinimu Jūsų klientui artėjančių švenčių proga. Toks pasveikinimas būtų ne tik labai mielas, bet ir atvertų kelius tolimesniems naudingiems verslo ryšiams ir 2012 – iais metais. 

 

 

Daugiau informacijos www.e4u.lt, +370 699 677 36, info@e4u.lt