AEROC U-blokas

Namo statyba – daug žinių reikalaujantis procesas. Ekspertai tvirtina, kad vienas svarbiausių uždavinių prieš statant namą – tinkamų medžiagų jo statybai pasirinkimas. Tam, kad pastatytas namas būtų energetikai efektyvus, specialistai šiandien namo sienų statybai rekomenduoja rinktis akytojo betono blokelius. Įrodyta, kad akytojo betono blokeliai geriausiai sulaiko ir akumuliuoja šilumą, yra ekologiški, tvirti, juos itin patogu naudoti.

Lietuvoje sparčiai populiarėja AEROC akytojo betono blokeliai. Gaminių iš akytojo betono gamybą Estijoje AEROC pradėjo 2001 m. Pirmaisiais metais produkcijos asortimentą sudarė tik blokai ir pertvaros. Augant paklausai plėtėsi ir pasiūla. Taigi šiandien produkcijos sąraše – šilumai nelaidūs blokai išorės ir vidaus sienoms, blokeliai pertvaroms, sąramos ir perdangų plokštės. Naudojant vien tik AEROC produkciją galima pastatyti visą namą dėžutę. Tik pamatams rekomenduojama rinktis kitą statybinę medžiagą, nes akytojo betono blokeliai skirti antžeminėms konstrukcijoms statyti. Taigi toliau išsamiau pristatome visą AEROC produkciją.

AEROC EcoTerm 375

AEROC EcoTerm Plus

Iš sieninių blokų, kurių plotis 500 mm (U=0,17 W/m2K) ir 375 mm (U=0,22 W/m2K), galima statyti vienasluoksnes išorines sienas nenaudojant papildomos šiluminės izoliacijos. Blokai dažniausiai yra naudojami statant pastatus, laikomus nelaidžių šilumai išorinių sienų.

AEROC EcoLight

AEROC EcoLight

EcoLight blokai skirti tiems, kurie ieško pigesnių, bet kokybiškų medžiagų. Blokai yra tinkami laikančių ir nelaikančių vidinių sienų statymui ir kelių sluoksnių išorinių sienų statymui kartu su papildoma šilumos izoliacija.

AEROC Universal 200

AEROC Universal 200/300

Tai blokas, kuris gali būti mūrijamas įvairiomis kryptimis: statmenai – statant 200 mm pločio sieną, plokščiąja puse – statant 300 mm pločio sieną. Gali būti naudojami AEROC klijai ar paprastas skiedinys mūrijimui.

AEROC Classic 250

AEROC Classic

Classic blokai yra universalūs ir naudojami visur statybose. Classic blokai yra skirti laikančių ir nelaikančių vidinių sienų statymui ir daugiasliuoksnių išorinių sienų statymui kartu su papildoma šilumos izoliacija.

AEROC Element

AEROC Element

Pertvarų blokeliai yra skirti pastatų viduje esančių nelaikančių sienų statymui. Pertvarų blokeliai puikiai tinka drėgnų patalpų sienų statymui, nes AEROC gaminiai yra atsparūs drėgmei. Pertvarų blokus galima naudoti senesnių namų renovavimui ir remontavimui, pavyzdžiui, naujų vidinių sienų statymui ar esamų sienų apmūrijimui. Dėl mažo svorio naudojant AEROC medžiagą papildoma apkrova laikančioms sienoms yra minimali.

AEROC Hard

AEROC Hard

Tai patys stipriausi blokai. Jie idealiai tinka kelių aukštų pastatų laikančių sienų ir kitų didesnės laikančios galios sienų mūrijimui. Hard blokai tinka ir mūrijant rūsio sienas. Šiuos blokus galima naudoti mūre iš Classic blokų sijų atraminiuose pagrinduose.


AEROC sąrama

AEROC
 perdangos plokštė