Privačių namų fasadų ir aplinkinės teritorijos apšvietimas ne tik užtikrina būsto saugumą, bet ir išryškina gamtos grožį bei pastato architektūrinius privalumus. Šviestuvai tapo mažosiomis architektūros formomis, kurios išryškėja nakties metu, o dieną būna nepastebimos.

UAB „Ardena“ specialistai siūlo kompleksiškai spręsti inžinerinius ir estetinius eksterjero apšvietimo klausimus. Patariama nuodugniai apgalvoti ir įvertinti galimus sprendimus dar projektavimo stadijoje. Visi laidai turėtų būti išvedžioti prieš pradedant apdailos ir aplinkos tvarkymo darbus.

Renkantis apšvietimo įrangą, reikia atkreipti dėmesį į esminius landšafto privalumus, pastatų formą ir funkcijas. Jei pastatas išsiskiria modernia architektūra, stengiamasi apšviesti konstrukcijas ir detales. Jei dominuoja stikliniai fasadai, tikslinga daugiau investuoti į vidaus apšvietimą nei bandyti šviesos nereflektuojantį stiklą apšviesti iš išorės. Šiltomis spalvomis apšviesti klasikinio stiliaus namai dvelkia jaukumu. Sodo augmeniją nepaprastai išryškina paslėptas apšvietimas. Kiemui siūloma naudoti ekonomiškus šviesos šaltinius su didele šviesos sklaida.

Vis plačiau naudojami naujos kartos diodiniai šviestuvai (LED). Tokio tipo šviestuvai puikiai tinka takams žymėti ir detalėms akcentuoti. LED privalumai: maži matmenys, ilgas tarnavimo laikas, geras šviesos efektyvumas.

Bendrovės darbuotojai ne tik patars, kokio tipo šviestuvus naudoti konkrečiu atveju, bet, atsižvelgdami į pradinę kliento viziją, padės įgyvendinti kompleksinį namo fasado bei sklypo apšvietimo projektą.

www.ardena.lt