Nėra didesnio komforto už šiltas grindis, ypač kai už lango nedžiugina saulė, o ką jau kalbėti apie tai, kai spaudžia šaltukas. Šioje, kaip ir kitose srityse, pažanga nestovi vietoje. Apžvelgsime naujausias tendencijas:

„Raychem“ T2Red – saugi ir efektyvi savireguliuojanti šildymo sistema

Savireguliuojantys T2Red šildymo kabeliai reaguoja į kitus šilumos šaltinius, pavyzdžiui, saulės spindulių, elektros prietaisų, apšvietimo ir pagal tai automatiškai nustato tiekiamą galią. Daugiau šilumos tiekiama šaltesnėse patalpos vietose – prie langų, durų, po kilimėliais, baldais ir pan. Kadangi šie kabeliai automatiškai keičia galingumą, priklausomai nuo temperatūros, nekyla pavojus, kad grindys perkais. Toks sprendimas neriboja baldų išdėstymo galimybių.

Įprastai savireguliuojantis šildymo kabelis klojamas ploname 15 mm skiedinio sluoksnyje. Norint dar labiau padidinti šios sistemos efektyvumą, galima prieš montuojant šildymo kabelį, grindyse pakloti aliuminiu dengtas šilumos izoliacijos plokštes su jau paruoštais grioveliais kabeliui. Tai leis sutaupyti apie 20 proc. energijos. Šilumos izoliacija ir aliuminio plokštės sumažina šilumos nuostolius ir tolygiai paskirsto šilumą.

Dėl savireguliuojančios technologijos nėra jokios rizikos perkaitinti grindų – tai ypač aktualu tada, kai grindų danga yra parketas arba kitoks medis. Šildymo sistema gali būti pritaikyta bet kokio dydžio kambariams ir įrengta ant bet kokio tvirto pagrindo.

Naujiena rinkoje – ypač ploni CeraPro šildymo kabeliai su unikalia tvirtinimo sistema

Ypač ploni CeraPro šildymo kabeliai, klojami tiesiog po nauja grindų danga, užtikrina dinamišką ir efektyvų šildymą. Tai ypač aktualu tuomet, jeigu šildymo sistemą valdo programuojami termostatai su laikmačiu. Dėl unikalios tvirtinimo sistemos montuoti šiuos šildymo kabelius labai paprasta ir patogu, net ir sudėtingos konfigūracijos patalpose. Keičiant atstumus tarp kabelių, galima parinkti bet kokį pageidaujamą galingumą – šio tipo kabelis atstoja įvairių galingumų grindų šildymo kilimėlius ar kabelius. Dviguba teflono izoliacija garantuoja cheminį ir mechaninį atsparumą bei ilgaamžiškumą. Prieš klojant šildymo kabelius, rekomenduojama įrengti papildomą šilumos izoliacijos sluoksnį. Tik 10 mm storio Isolecta šilumos izoliacinė plokštė grindų įšilimo metu padės sutaupyti iki 65 % energijos ir apie 20 % sumažins šilumos nuostolius.

Naujas išskirtinio dizaino termostatas

Grindų šildymo sistemų kontrolei „Raychem“ pristato naują elegantišką Green Leaf programuojamą termostatą su lietimui jautriu ekranu. Dėl išmaniųjų „žaliojo lapo“ funkcijų įmanoma efektyviai valdyti šildomas grindis ir žymiai sumažinti energijos sunaudojimą. Naujasis „Raychem“ Green Leaf termostatas įgyja naują vardą – „elegantiškas efektyvumas“.

www.junaja.lt