Elektros
 jungiklis – svarbi kambario interjero detalė - 
interjeras.LT Elektros
 jungiklis – svarbi kambario interjero detalė - 
interjeras.LT

Elektros jungiklių ir lizdų serija „Epsilon“

Elektros jungiklių ir lizdų serija „Epsilon“

Kambario interjerą mes priimame kaip statybinių sprendimų ir jame esančių daiktų visumą. Elektros jungiklis ar lizdas, priderintas prie interjero, subtiliai pabrėžia jo vientisumą. Siekdamas patenkinti augantį gyventojų poreikį šiuolaikinio dizaino elektros jungikliams ir lizdams, seniausias Baltijos valstybėse šių gaminių gamintojas – bendrovė „Liregus“ 2011 m. pradėjo gaminti šiuolaikinio dizaino elektros jungiklių ir lizdų seriją „Epsilon“. Gaminių dizainas išsiskiria tiesiomis linijomis, stačiais kampais ir gerai dera prie šiuolaikinių modulinių baldų bei kitų interjero detalių. Jungiklio klavišo (lizdo centrinės plokštelės) ir rėmelio dydžio santykis atitinka pagrindinių Europos gamintojų pavyzdžius: „Siemens“, „Jung“, „Busch-Jaeger“ ir kt.

Gaminių matomos plastikinės detalės liejamos iš kokybiško polikarbonato (PC) plastiko, todėl jos negelsta, o jų paviršius yra atsparus dėvėjimuisi. Gaminių mechanizmų plastikinės detalės, kurios liečiasi su kontaktais, liejamos iš temperatūrai atsparaus PBT plastiko. Jungiklių kontaktuose naudojamas sidabras. Kokybiškų medžiagų naudojimas bei 100 proc. surinkimo kokybės kontrolė sudaro sąlygas „Liregus“ gaminiams duoti 5 metų garantijos laikotarpį. Gaminių kokybę patvirtina ir Europoje garsiausio Vokietijos elektrotechninių gaminių sertifikavimo centro VDE sertifikatai.

Pagrindiniai faktoriai, leidžiantys derinti „Epsilon“ serijos elektros jungiklius ir lizdus kambario interjere, tai – šių gaminių pagrindinių matomų dalių: rėmelio ir klavišo spalvų ir medžiagų, įvairovė. Šiuo metu yra galimybė rinktis iš didelės plastiko spalvų gamos: baltos, smėlinės, rudos, metalo, antracito. Jungiklių rėmeliai, gaminami iš stiklo: matinio, balinto, juodo, arba medžio: natūralaus ąžuolo, balinto ąžuolo, riešutmedžio, suteikia neribotas galimybes pritaikant šiuos gaminius interjere. Ateityje numatoma plėsti rėmelių asortimentą – gaminti rėmelius iš akmens ir metalo.

Bendrovė, kviečianti interjero dizainerius bendradarbiauti, orientuojasi į aukštą gaminių kokybę už priimtiną Lietuvos gyventojams kainą.

www.liregus.lt

Susiję straipsniai:

EPSILON – tai šiuolaikinio dizaino elektros jungiklių ir lizdų rinkinys su plačiomis pritaikymo interjere galimybėmis