„Elfa“ spintų drabužinių įranga – funkcionalumas, praktiškumas, kokybė Jūsų namuose

Ir dideliuose, ir mažuose namuose būsto savininkai susiduria su ta pačia problema – kaip paslėpti gausybę daiktų, kad jie netrukdytų judėti ir būtų sudėti taip, kad juos galėtume  lengvai ir patogiai naudoti. Susikurti komfortišką spintą ar drabužinę dažnai kainuoja nemažai pastangų – mat išsirinkti labiausiai tinkančią iš gausybės pasiūlos – ne taip paprasta.

Šį nelengvą uždavinį gerokai palengvina žinojimas, kad yra galimybė susikurti spintą pagal savo poreikius. Pavyzdžiui, jei yra poreikis greitai ir patogiai keisti spintos ar drabužinės vidaus išdėstymą (lentynų aukštį, kabinamus drabužius perkelti iš vienos vietos į kitą ir t.t.), rekomenduojamos spintos su stumdomomis durimis. Švedų įmonės prekybos agentas Lietuvoje Dariaus Škerbos paslaugų įmonė pataria rinktis universalią spintų-drabužinių įrangą. Tai – metalinė konstrukcija, kuri lengvai montuojama, gerai ventiliuojama, tinka įrengti ir pritaikyti bet kokioje namų vietoje. Ją sudaro: talpūs plieniniai pinti stalčiai, tinkantys įvairiausiems daiktams sudėti (yra įvairiausių matmenų), lentynos, kelnių ir diržų laikikliai, batų rėmai ir kt. Ši įranga tinka ir vonioje, ir virtuvėje, ir miegamajame ar net garaže.

Natūralistams, puoselėjantiems ekologiškas vertybes, imponuoja tai, kad „Elfa” drabužinių įrangoje yra naudojami ne tik metaliniai, bet ir mediniai elementai (dekoratyvinės juostelės, stalčių rėmai, lentynos). Stumdomos durys taip pat naudojamos ir kaip pertvaros tarp patalpų ar tiesiog vietoj paprastų durų. Jos leidžia racionaliai išnaudoti kambario plotą, tad net mažiausia niša gali tapti naujais Jūsų daiktų „namais“. O svarbiausia – rūbus galima kabinti ant patogių kabyklų, kurių aukštis lengvai keičiamas. Patalynę galima sudėti ant erdvių lentynų, kelnes pakabinti ant ištraukiamo laikiklio, smulkmenas sutalpinti praktiškuose ventiliuojamuose stalčiuose.

Pateikiame patarimų, kaip pasirinkti spintą: susipažinkite su brošiūromis, montavimo instrukcijomis, nubraižykite patalpos (spintos, drabužinės ir t. t.), kurioje norite montuoti įrangą, planą, parašykite pardavėjui išmatavimus, pageidavimus, laukite kol gamintojo atstovas su Jumis susisieks.

www.elfa-system.lt