Epsilon - išskirtinio dizaino gaminiai

Epsilon
 - išskirtinio dizaino gaminiai

Epsilon
 - išskirtinio dizaino gaminiai

Epsilon
 - išskirtinio dizaino gaminiai

Epsilon
 - išskirtinio dizaino gaminiai

Modernaus ir šiuolaikiško būsto interjeras diktuoja savas taisykles elektros jungikliams ir lizdams. Juk labai dažnai mūsų namų aplinkoje dominuoja balta spalva, tiesios linijos, šviesaus medžio baldai, sukuriantys erdvės pojūtį. Esant tokiam interjerui, labai svarbu, kad detalės nesugadintų bendro vaizdo – būtų estetiškai patrauklios, kokybiškos ir patogios naudoti.

UAB „Liregus“, gaminanti novatoriškus elektros jungiklius ir lizdus, šiuo metu daugiausia gaminių parduoda naujos statybos objektams. Jei savo būstą renovuojate, o ne kuriate iš naujo, pasirinkę klasikinį ar šiuo metu itin patrauklų provanso stiliaus dizainą, nesuklysite pasirinkę „Epsilon“ serijos elektros lizdų medžio rėmelius, kurie gali būti pagaminti iš natūralaus ar balinto ąžuolo, riešutmedžio. Jei savo namuose kuriate modernumu alsuojančią aplinką, jums puikiai tiks stikliniai rėmeliai. Pastarieji gali būti ne tik balto, bet ir, pavyzdžiui, juodo stiklo. Šie rėmeliai puikiai dera su metalic ar juodos spalvos plastiko detalėmis. Stiklo rėmeliai stilingai atrodo renovuojamų loftų ar ofisų patalpose. Standartinės baltos spalvos gaminiai yra RAL90405, smėlio – RAL10135.

„Epsilon“ serijos funkcinės pritaikymo galimybės taip pat didelės: produktų gamoje yra garsiakalbių įjungimo, HD, DVB-T ir DVB-C televizijai tinkamų lizdų. Jei yra poreikis jungti palydovinį imtuvą su interneto ryšiu, tuomet patartina naudoti vieną lizdą – ir televizijos, ir kompiuterinį.

Jei patalpoje reikalingi grindų šildymo termostatai, juos irgi galima rasti minėtoje serijoje. Visi kištukiniai lizdai yra 16A, gali būti su apsaugos sklendėmis, dangteliais (IP44) arba ir su sklendėmis, ir su dangteliais. Pavyzdžiui, IP44 lizdai su apsaugos sklendėmis galimi naudoti darželiuose ar mokyklose. Visiems gaminiams taikoma 5 metų gamintojo garantija, įmonė turi Vokietijos sertifikavimo centro VDE kokybės sertifikatus.

Gaminių įvairovė vartotojui suteikia neribotas jų pritaikymo galimybes stilingame interjere. O svarbiausia, kad visos interjero detalės būtų suderintos iki smulkmenų – elektros jungiklio ir kištukinio lizdo.

www.liregus.lt