Šventiniu laikotarpiu paprastai norisi dekoruoti ar atnaujinti mums įprastas kasdienes mus supančias erdves. Visai nesvarbu, ar kalbam apie darbo, ar namų aplinką, tamsiu ir šaltu žiemišku sezonu norisi apsupti save jaukumu, šiluma ir šviesa. Galbūt Kalėdinis laikotarpis, tai ir proga atsinaujinti namus ilgesniam nei šventiniam laikotarpiui?

Kai galvojam apie Kalėdines šventes, pasiruošimas prasideda gerokai iki pačių švenčių. Ir nors pastaruoju metu daug kalbama apie natūralumą, pastelines, žemiškas spalvas, rankų darbo dekoracijas, bet juk Kalėdos, tai ir puiki proga išbandyti kažką naujo ir netikėto.

Jaukumą ir šviesą dažnai kuriame žvakių ir lempučių pagalba. Šį duetą „Antalis“ siūlo papildyti žvilgesiu. Savo lipnių interjero dekoravimo plėvelių „Coala Interior Film“ kolekcijoje kviečiame atkreipti dėmesį į „Glitter“. Jūsų kūrybiškumui atsiskleisti padės net 19-os spalvų pasirinkimas.

Norintys didesnio, ryškesnio efekto gali dekoruoti didesnį plotą. Taip dekoruota siena atkreipia dėmesį vos įžengus į patalpą ir net neabejojam, kad akimirksniu sukuria šventinę nuotaiką. Prie natūralaus dienos apšvietimo ši plėvelė labiau atsiskleidžia per spalvą. Vakare, įjungus šviesas ar uždegus žvakes galima mėgautis užburiančiu žėrėjimu.

Jeigu sienų dekoruoti nesinori, galima pagalvoti apie ryškesnes didesnes detales namų ar biuro erdvėje. Nedidelis baldas ar tiesiog tvirta kartoninė dėžė gali tapti puikiu šventiniu akcentu. Apklijavimas šia plėvele nesudėtingas ir ilgai neužtruks, o jūs ir jūsų svečiai, klientai liksite nustebinti tokia akį pritraukiančia ir žėrinčia dekoro detale.

Tiems, kas nori subtilumo, tereikia blizgančių „Glitter“ kolekcijos detalių. Derinyje su matiniais paviršiais, pasteliniais atspalviais, blizgančios detalės sudarys kontrastą, taps akcentu, pabrėžiančiu tai, kas yra šalimais. Ir vėlgi, pasirinkę šią medžiagą dekoravimui, jūs turėsite skirtingą efektą šviesiu ir tamsiu paros metu.

Nuotraukos iš Preserve.lt lipdukų sienoms kolekcijos

Na, o tie, kuriems šventinės nuotaikos norisi gerokai ilgiau nei tik Kalėdiniu laikotarpiu, patariame peržvelgti „Glitter“ kolekcijos ramesnius šviesius atspalvius ar gilias tamsias spalvas ir dekoruoti ja sienas. Taip įnešant į savo aplinką daugiau gyvybės, galbūt netikėtumo ar net magijos.

Daugiau apie lipnias interjero dekoravimo plėveles antalis.lt 

#Dekoras #Naudingi patarimai #Video

2022-12-08