UAB „Estylo“, įsikūrusi adresu Smolensko 10A, Vilniuje, pristato aukštos kokybės, nepriekaištingo dizaino, netradicinių formų ir išskirtinius baldus Jūsų namų, biuro, kavinės ar restorano interjerui. Baldai importuojami iš Italijos, Ispanijos, Vokietijos, Skandinavijos bei kitų šalių. Mūsų moto – stilingi baldai Jūsų namams pačia palankiausia kaina.

Siūlome didelį baldų asortimentą, kuris atitiks kiekvieno poreikius bei lūkesčius, nepriklausomai nuo to, ar ieškote solidaus baldo klasikiniam, moderniam interjerui, ar žaismingo jaunatviško stiliaus namams.

Kiekvieno kasdienybė – nesiliaujantis skubėjimas, lėkimas, įtampa. Tad kur daugiau, jei ne savo namuose gali rasti ramybę ir atsipalaidavimą. Posakis „baldas turi tarnauti Jums, o ne Jūs baldui“ įgauna prasmę, kai pastaruosius renkatės mūsų salone. Ilgametė dizainerių ir gamintojų patirtis garantuoja kokybę, patogumą ir, svarbiausia, baldą, kuris morališkai nenusidėvės keičiantis Jums ar aplink vis skubančioms madų tendencijoms.

Dabar baldas – ne tik interjero puošmena. Praktiškumas, patogumas, universalumas, mobilumas – tai kartoja mūsų siūlomų prekių gamintojai. Interjeras turi keistis kartu su žmogumi, nes kitu atveju jis pradės dirginti, pabos. Todėl siūlome sofas, kurias galite papildyti naujais to paties modelio elementais, taip sukurdami visiškai naują baldo veidą. Iš gausybės medžiagų, modelių Jums tinkamiausią padės išsirinkti mūsų salone dirbantys profesionalūs dizaineriai. Prekiaujame sofomis, minkštaisiais kampais, krėslais, lovomis, kėdėmis, staliukais, spintelėmis, aksesuarais.

Daugiau info: www.estylo.lt