Tapetas atspausdintas ant „Velvet Deco“

Galbūt svarstote apie spausdintus tapetus savo namuose? O gal turite tvirtą neigiamą nuomonę jų atžvilgiu? Abiem atvejais, kviečiame šiame straipsnyje atrasti naujas spausdintų tapetų naudojimo galimybes.

Kai kalbam apie interjerą, dažniausiai viskas prasideda nuo „balto lapo“ arba „švarios, tuščios erdvės“. Daugelis kurdami interjerą ieško autentikos, išskirtinumo, kažko unikalaus, akcento, kuris atskleistų interjero šeimininką. Medžiagų ir variantų yra daugybė. Daugybė spalvų renkantis dažus, be spalvų dar milijonai raštų renkantis plyteles, tapetus, audinius...

Tačiau ieškant autentikos, asmeniškumo, išskirtinumo, tarp tos gausybės pasirinkimų kartais vis tiek kažko pritrūksta... Ir tokiu atveju, gali pagelbėti spausdinimas ant įvairių interjero dekoravimui skirtų medžiagų. 

Kuo ypatingas spausdinimas ant tapetams skirtų medžiagų:

– tai galimybė rinktis ne iš to, kas yra, bet sukurti tai, ko pats nori.

– tai pagalba norint išlaikyti interjero vientisumą – atspausdinti norimą vaizdą galima ne tik ant tapetų, bet ir užuolaidų, baldams skirtų audinių ir pan. Spausdinant nereikia užsakinėti didelių kiekių. Užsakymo ir įvykdymo procesas išties lengvas ir greitas. 

 

Spaudos galimybių interjere vizualizacija

– tai galimybė išsibandyti skirtingus stilius, keistis, prisimatuoti. Pvz., augalų siena. Galima pradžiai atsispausdinti ant tapeto, pasižiūrėti ar tinka ir patinka, o vėliau investuoti ir įsirengti „gyvą“ augalų sieną. 

Spausdintas tapetas iš „preserve.lt“

Jei jau pasirinkote spausdinti, būtinai išsirinkite tinkamiausią tapeto medžiagą. Juk Jūsų idėja verta geriausios medžiagos! Tapeto paviršius svarbus, kai galvojame, kaip atrodys atspausdintas vaizdas, nes būtent paviršiaus struktūra gali padėti sustiprinti tiek atspausdintą vaizdą, tiek jo keliamą įspūdį. Kai rinksitės tapeto paviršių, galvokite apie tai, ko išties norite, pagalvokite apie jausmą, kokį gali sukelti tapetais dekoruotas paviršius.

„Coala“ medžiagų tapetams pasirinkimas

O kaip gi su vaizdu? Ką įdomesnio galima būtų spausdinti? Siūlome apsvarstyti šiuos tris:

- Optinės iliuzijos: pasirinkite netikėtą, vaizduotę žadinantį, optinę iliuziją kuriantį vaizdą. Galite rinktis tokį dizainą, kuris sukurs tirpstančių, nykstančių sienų iliuziją. Arba tokį, kuris sukuria gylio iliuziją, kai kambarys atrodo daug didesnis arba mažesnis nei yra iš tikrųjų. Tokie žaismingi, emocijas keliantys efektai neabejotinai privers jūsų svečius nustebti ir nusijuokti.

Spausdintas tapetas iš „preserve.lt“

- Knygų lentyna: atsispausdinkite tapetą, imituojantį didžiulę knygų lentyną, pripildytą knygų. Tačiau tradicinius knygų pavadinimus pakeiskite humoristiniais ir netikėtais. Atspausdintoje knygų lentynoje galite turėti tokias knygas kaip „Slaptas kojinių gyvenimas“, „Sraigių lenktynių menas“ arba „101 būdas viską atidėlioti“. Toks netikėtas knygų lentynos paįvairinimas suteiks jūsų kambariui žaismingumo.

„Unsplash“, Ugur Akdemir nuotrauka

- Memų siena: sukurkite koliažą, naudodami įvairius populiarius internete sklandančius memus. Surinkite linksmų ir visiems puikiai žinomų memų kolekciją – nuo juokingų paveikslėlių iki šmaikščių tekstų. Išdėliokite juos atsitiktine ir chaotiška tvarka, sukurdami spalvingą ir nuotaikingą tapetą. Taip savo kambario sieną paversite nuolatiniu tyrinėjimų ir juoko šaltiniu.

„Unsplash“, Austin Chan nuotrauka

Kviečiame drąsiai nerti į savo vizijų pasaulį, eksperimentuoti ir susikurti SAVO namų erdvę!

Reikia pagalbos renkantis medžiagas, ieškant idėjų? www.antalis.lt