Funkcionali ir komfortiška virtuvė – Jūsų pasirinkimas

Virtuvė – viena iš svarbiausių vietų namuose, juk čia praleidžiame daug laiko. Taigi ši erdvė turėtų būti ne tik patraukli, bet ir funkcionali, komfortiška. Tam, kad būtų pasiekti šie tikslai, būsimo šeimininko pageidavimai labai svarbūs, nes tik individualiai sukurti baldai gali visapusiškai patenkinti lūkesčius.

Šiuo metu populiarėja klasikinio stiliaus virtuvės baldai, vertinamas Provanso bei skandinaviškas stilius. Žmonės siekia natūralumo ir klasikos, taigi dominuoja šviesios, beveik baltos spalvos. Baldų gamintojai, bendrovė „Alsotana“, pastebi, kad žmonėms ypač patinka, kai gamybai naudojami natūralios medienos – ąžuolo, uosio ar kiti – skydai, filinginės durelės bei apdailos detalės. Modernaus stiliaus virtuvėse dabar populiarios ramios, pastelinės, žemės spalvos. Virtuvės baldų gamybai plačiai naudojamos ir kitos medžiagos – dažytas stiklas, veidrodžiai, aliuminis, natūralios ir dirbtinės odos, įvairios dekoratyvinės detalės.

Norėdami teisingai pasirinkti baldą, užduokite klausimus pardavėjui: kokios pagrindinės medžiagos naudojamos planuojamų įsigyti baldų gamybai, kokios jų savybės, kokią furnitūrą geriau naudoti ir t.t. Klientui lengviau apsispręsti padeda įmonės dizaineris. Vis dėlto dažniausiai žmonės pirmiausiai patys išmatuoja patalpą ir vyksta į artimiausią saloną. Su klientu aptariamas stilius, medžiagos, baldų mechanizmai, jis gauna naudingų patarimų, kaip tinkamai panaudoti erdves. Ir tik tuomet specialistai sukuria pirminį projektą.

 „Alsotana“ specialistai, dirbantys visoje Lietuvoje, pagal individualius užsakymus gamina ne tik virtuvės,  bet ir kitus korpusinius baldus. Jie pataria rinktis kokybišką furnitūrą – taupyti renkantis virtuvę nepatartina, nes ji tarnaus ne vienerius metus. Kokybiškos medžiagos ne tik palengvins darbą virtuvėje, bet ir padės kur kas geriau „įdarbinti“ erdves. Įmonės salonus rasite Vilniuje, Kaune ir Alytuje.

www.alsotana.lt