Funkcionalumas ir ekologija Jūsų virtuvėje

"Spot180
 Nische"

"TrendLinePlus"

"NovaLack"

"Arbeitsplate"

"NOVA
 BRILLANT"


Virtuvė – ypatingoji namų erdvė, kurioje kasdien susirenka visa šeima. Būtent dėl šios priežasties yra itin svarbu, kad ši erdvė būtų ne tik funkcionali ir patogi, tačiau ir draugiška aplinkai, saugi.

Virtuvės studija „Inhaus“, atstovaujanti vieną didžiausių Vokietijos virtuvės baldų gamintojų „NOLTE KUECHEN“, rinkai siūlo tik pačios aukščiausios kokybės virtuvės baldus.

„NOLTE KUECHEN“ gamintojai labai atsakingai žiūri į virtuvės baldų gamybą, apgalvoja  menkiausią detalę.  Jiems svarbu, kad visi virtuvės baldų gamybos proceso etapai – nuo žaliavų pateikimo iki transporto, kokybės, dizaino ir funkcionalumo – būtų nepriekaištingi. Virtuvės baldų technologijos yra nuolat tobulinamos, siekiant sukurti ne tik patogius, praktiškus, bet ir draugiškus šeimos aplinkai virtuvės baldus. Visi baldų komponentai yra nuolat tikrinami dėl juose galimų žmogaus sveikatai pavojingų medžiagų ir atitinka aukščiausius standartus:  FSC sertifikavimo (Forest Stewardship Council) bei PEFC programos reikalavimus. Taip pat, visi produktai turi GOST sertifikatus.

 

Rinkdamasi medieną baldų gamybai, kompanija  vadovaujasi pagrindiniais principais:

  • nėra naudojama mediena, iškirsta pažeidžiant žmogaus teises;
  • nėra naudojama saugomų miškų plotų mediena;
  • nėra naudojama natūralių miškų, konvertuotų į plantacijas, mediena;
  • nėra naudojama genetiškai modifikuotų medžių mediena;
  • nėra naudojama neteisėtai nukirsta medienos.

 

Jei Jums rūpi ne tik virtuvės baldų estetika, funkcionalumas, kokybė, bet ir esate neabejingi saugios aplinkos vizijai -  „NOLTE KUECHEN“ produkcija yra kaip tik Jums.

 

Daugiau informacijos: www.inhaus.lt

 

 

 

"Lago buche"

 

"Manhattan"

 

"lago
 ital walnuss"

 

"Spot180
 Milieu"  "SilentComfort"  "Soft Lack"